سپاه پاسداران

۱۰ هزار بانوی فعال و نخبه فرهنگی با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند: تروریستی خواندن سپاه، شکست‌ بزرگ جریان‌های آمریکایی ـ صهیونیستی را نزدیک‌تر خواهد کرد.

به گزارش مشرق، ۱۰ هزار بانوی فعال و نخبه فرهنگی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن مقامات آمریکایی در قرار دادن «سپاه پاسداران» در لیست گروه های تروریستی، تروریستی خواندن سپاه را سرآغاز شکست بزرگ جریان‌های آمریکایی صهیونیستی خواندند.

بیشتر بخوانید:

سپاه و ارتش کنار هم خواهند بود

واکنش نیروی انتظامی به اقدام ترامپ درباره سپاه

در بیانیه بانوان فعال و نخبه فرهنگی آمده است: به طور قطع بازی دولت آمریکا با دم شیر، فقط منجر به منفور و منزوی‌تر شدن آمریکا در عرصه بین المللی خواهد شد، چیزی که پایان کار این ابرقدرت پوشالی را سریع‌تر از انتظارها رقم خواهد زد و شکست‌های بزرگتر و نزدیک‌تری را برای جریان‌های آمریکایی صهیونیستی و عبری عربی به وجود خواهد آورد.

بسمه تعالی

۱۰ هزار بانوی فعال و نخبه فرهنگی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن مقامات آمریکایی در قرار دادن «سپاه پاسداران» در لیست گروه های تروریستی، از تصمیم متقابل شورای امنیت ملی در تروریست معرفی کردن نیروهای آمریکایی در غرب آسیا، حمایت کردند.

متن این بیانیه بدین شرح است:

تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به حق یکی از بزرگترین و مقتدرین‌ترین نیروهای دفاعی کشور در عرصه‌های مختلف نظامی و فرهنگی است آن هم در آستانه روزی که در تقویم ایران اسلامی به نام این لشکریان خدا نام گذاری شده است، نوعی اعلام جنگ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

آنچه در این تصمیم ابلهانه و ماجراجوی کاخ سفید واضح است؛ خوش خدمتی دولت ترامپ به پدر تروریسم بین المللی، اسرائیل غاصب جنایتکار است؛ غافل از اینکه چه پیامدهایی برای دولت و حتی نیروهای نظامی مستقر آمریکا در غرب آسیا پیش خواهد آمد.

این جسارت بزر گ آمریکا در دخالت در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران، نشان از اوج دشمنی و عصبانیت توأم با شکست متفتضحانه این دولت متخصام با نظام های اسلامی در مقابل عظمت، اقتدار و پیروزی های غرورآفرین سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف مبارزه با ظلم، استکبار و استعمار جهانی در منطقه غرب آسیا دارد.

به طور قطع بازی دولت آمریکا به سردمداری ترامپ احمق درجه یک آمریکایی! با دم شیر، فقط منجر به منفور شدن و منزوی‌تر شدن آمریکا در عرصه بین المللی خواهد شد، چیزی که پایان کار این ابرقدرت پوشالی را سریع‌تر از انتظارها رقم خواهد زد و شکست‌های بزرگتر و نزدیک‌تری را برای جریان‌های آمریکایی صهیونیستی و عبری عربی به وجود خواهد آورد.

هر چند تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خشم ملت مردم ایران و دولت و نظام مقتدر آن را برانگیخت اما از آنجایی که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد در پویشی همگانی ملت ایران در دفاع از حریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همه بک صدا فریاد «من هم یک پاسدارم» را سر دادند تا دشمنان نظام جمهوری اسلامی بدانند که این نظام و مدافعان و ارتشیان آن تنها نیستند و همه یک صدا سپاهیانی مبارز در جبهه دفاع از حریم وطن در برابر دشمنان و مدافع مظلومان جهان در قبال استکبار و استعمار جهانی هستند.

این حرکت شنیع آمریکایی صهیونیستی حاوی یک پیام برای همه ملت ایران به خصوص خودشیفتگان و خواب زدگانی است که خود را سلبریتی می دانند آنهم اینکه «فراموش نکنیم این شیطان بزرگ، هیچگاه قابل اعتماد نبوده و نخواهد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
    1 0
    سپاه یادگار امام خمینی و یاور رهبری.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس