کد خبر 949588
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
نیروی انتظامی نمایه

نیروی انتظامی به اقدام ترامپ و قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی واکنش نشان داد و در حمایت از سپاه بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش مشرق، نیروی انتظامی به اقدام ترامپ و قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی واکنش نشان داد و در حمایت از سپاه بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است؛

سپاه پاسداران در حفاظت از انقلاب اسلامی نقشی بی بدیل داشته و دارد و به عنوان یک نیروی انقلابی، نظامی و خستگی ناپذیر همواره درحال دفاع و حفاظت از آرمان های امام خمینی (ره) و منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

همان گونه که امام راحل (ره) فرمودند "اگر سپاه نبود کشور هم نبود" و به همین دلیل است که دشمنان ایران اسلامی لحظه‌ای از اقدامات خصمانه خود علیه سپاه دست نکشند.

سپاه پاسداران در هشت سال جنگ تحمیلی با تمام توان در مقابل دشمن ایستادگی کرد و پس از آن نیز همواره در حفاظت از انقلاب اسلامی محکم و پابرجا ایستاده و نقش آن هر روز در دفاع از میهن اسلامی پررنگ تر می‌شود.

اکنون که مناطقی از کشورمان درگیر بحران سیل شده، باز هم سپاه پاسداران نقش پررنگی در امدادرسانی به مردم سیل زده دارد و تاکنون از هیچ کوششی دریغ نکرده است، همانطور که در هشت سال جنگ نابرابر ایستادگی کرد، اکنون نیز باهمان روحیه و باور و بی ادعا، به یاری هموطنان در مناطق سیل زده شتافته است.

اقدام رئیس جمهور نابخرد آمریکا، ترامپ به قدری پوچ و بی اساس است که حتی برخی مقام‌های سابق این کشور نیز اقدام وی علیه سپاه پاسداران را به باد تمسخر گرفته و آن را نشانه استیصال و ناتوانی واشنگتن عنوان کرده‌اند.

نیروی انتظامی حمایت همه جانبه خود از سپاه پاسداران را اعلام می‌دارد و قراردادن نام این نهاد انقلابی در لیست سازمان‌های تروریستی را محکوم می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس