کد خبر 949503
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی

حسین هدایتی یکی از بدهکاران کلان بانک سرمایه بود که او رو به قاضی دادگاه قول داد تا قبل از صدور رأی، بدهی خود را تسویه کند ،، نماینده دادستان می‌گوید: هدایتی تا امروز به قولش عمل نکرده است.

به گزارش مشرق، رسول امیرقهرمانی در پاسخ به این سئوال که با توجه به برگزاری جلسه ششم دادگاه در تاریخ ۲۵ فروردین، آیا هدایتی به وعده خود مبنی بر تسویه بدهی با بانک سرمایه تا قبل از صدور رأی عمل کرده است یا خیر اظهار کرد: تا الان هدایتی به قولش عمل نکرده و پولی پس نداده است.

نماینده دادستان تهران درباره وضعیت ملک جاده مخصوص که هدایتی برای تسویه بدهی با بانک سرمایه روی آن حساب باز کرده، گفت: مالک این ملک هدایتی نیست و مالک اصلی هم حاضر نشده پای کار بیاید.

بیشتر بخوانید:

پاسخ ستاد دیه به ادعای هدایتی درباره آزادی ۱۳ هزار زندانی

وی در پاسخ به این سئوال که هدایتی در جلسه دادگاه مدعی شده ملک جاده مخصوص به نام کارمند خودش است توضیح داد: مالک یا فروشنده اصلی ملک، کارمند هدایتی نیست بلکه هدایتی در مبایعه نامه تنظیم شده با مالک اصلی، نام کارمند خود را به عنوان خریدار نوشته و چون مبلغ معامله به طور کامل به فروشنده پرداخت نشده، فروشنده اصلی حاضر به انتقال نیست.

امیرقهرمانی در پاسخ به این سئوال که جلسه بعدی دادگاه آیا جلسه آخر رسیدگی خواهد بود یا خیر گفت: احتمال دارد جلسه آخر باشد اما بستگی به نظر قاضی دارد.

حسین هدایتی که به گفته نماینده دادستان در جلسات دادگاه، اصل و سود بدهی‌اش به بانک سرمایه یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است، به اخلال در نظام اقتصادی کشور متهم شده و این پرونده به جز هدایتی، ۱۰ متهم دیگر دارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس