عکس/  برتری ارزشمند شاگردان شفر مقابل الهلال

حیدر سلیمانی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که مدافع الهلال عربستان باید در دیدار با استقلال اخراج می‌شد.

به گزارش مشرق، حیدر سلیمانی درباره قضاوت کریستوفر داور استرالیایی دیدار استقلال - الهلال عربستان، اظهار داشت: داور استرالیایی قضاوت خوبی را در نیمه اول به نمایش گذاشت، اما در نیمه دوم هرچه به پایان بازی نزدیک‌تر می‌شدیم، تمرکز لازم را نداشت و به خصوص در ۱۰ دقیقه پایانی اشتباهات متعددی داشت. کمک داور دوم هم در اعلام آفساید در دو مورد اشتباه کرد.

وی در ادامه افزود: گل دوم استقلال در دقیقه ۳۰ سالم بود و در فاز اول دانشگر با مدافع الهلال در یک خط مساوی قرار داشت و در فاز دوم منتظری با دانشگر که با سر پاس داد در یک خط مساوی قرار داشتند.

فیلم / گل دوم استقلال به الهلال توسط پژمان منتظری

 

«اخطار به بازیکنان دو تیم در نیمه اول به درستی داده شد.»، سلیمانی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: کریمی از استقلال به دلیل جلوگیری از حمله حریف و بازیکن شماره پنج الهلال به دلیل تکل خطرناک اخطار گرفتند. این دو کارت و کارت زرد که محمد دانشگر در دقیقه ۵۱ دریافت کرد، به درستی داده شد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: در دقیقه ۵۶ فرشید اسماعیلی به دلیل ضربه آرنج به صورت مهاجم الهلال کارت زرد گرفت. در دقایق ۶۶ و ۶۸ نیز کمک داور دوم آفساید ایسما را اعلام کرد که آفساید دقیقه ۶۶ اشتباه بود.

وی یادآور شد: در دقیقه ۸۵ بازیکن شماره پنج الهلال به دلیل حرکت خطرناکش روی سیدحسین حسینی، دروازه‌بان استقلال باید کارت زرد دوم را دریافت می‌کرد، ولی داور با یک تذکر بازی را ادامه داد، همان‌طور که دو دقیقه بعد از کارت زرد دادن به اسماعیلی چشم‌پوشی کرد.

سلیمانی در پایان گفت: در دقیقه ۹۰، حمله منشا پشت محوطه جریمه الهلال با خطای مدافع تیم عربی قطع شد که داور اعلام خطا نکرد. در دقیقه ۴+۹۰ نیز اعلام آفساید پاتوسی اشتباه بود.

 

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس