کد خبر 949133
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
حنیف عمران زاده

حنیف عمران‌زاده یکی از بازیکنان متعصب استقلال در گذشته است. او درمورد شرایط نزدیک مدعیان قهرمانی در لیگ برتر گفت: به نظر من تراکتور امسال قهرمان می‌شود.

به گزارش مشرق، حنیف عمران‌زاده یکی از بازیکنان متعصب استقلال در گذشته است که هنوز با دقت نتایج این تیم را دنبال می‌کند. وی اعتقاد دارد که استقلال می‌توانست بازنده دربی نباشد اما اشتباهاتی در ترکیب تیم وجود داشت که منجر به این اتفاق شد.

* استقلال نتوانست در دربی ۸۹ برنده از زمین خارج شود.

استقلال بدموقع باخت. ما می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم. در ۲۰ دقیقه اول عملکرد خیلی خوبی داشتیم. بعد از ۲۰ دقیقه، یک لحظه ترسیدم؛ گفتم نکند ما حمله کنیم، آنها گل بزنند که همین اتفاق هم افتاد. مثل آن بازی که ما ۴ بر ۲ به آنها باختیم؛ ما حمله کردیم و آنها در ضدحمله به گل رسیدند. در آن بازی که پرسپولیس را که شرایط خوبی نداشت از بحران درآوردیم.

* با این نتایج قهرمانی استقلال هم از دست رفت.

ما نباید خودمان را گول بزنیم. جبران کردن اختلاف هم‌امتیازی در جدول آن هم در هفته‌های پایانی سخت است. البته این را هم باید قبول کنیم که فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است.

* استقلال در این بازی یک پنالتی را هم از دست داد.

همه در فوتبال دنیا چیپ می‌زنند. حالا یا گل می‌شود یا نمی‌شود. گنده‌های فوتبال هم پنالتی خراب می‌کنند. روبرتو باجو در فینال جام جهانی هم پنالتی خراب کرد اما در عوض زیدان در فینال جام جهانی چیپ زد، توپ به زیر طاق خورد و تبدیل به گل شد. به نظرم فرشید جوانی کرد و می‌توانست از آن ضربه بهتر استفاده کند.

بیشتر بخوانید:

تیموریان: خوشحالم یک افتخار به کلکسیون استقلال اضافه کردم

* بعد از این بازی هم برخی بازیکنان استقلال هم جریمه شدند و هم اخراج.

چرا باید اخراج شوند؟ ما خودزنی کردیم. مگر می‌شود بهترین بازیکن فصل استقلال یعنی فرشید باقری را اخراج کرد؟ اگر علی کریمی مصدوم بود بازهم استقلالی‌ها چنین کاری را می‌کردند؟ باقری یک حرفی را در مورد زمین تمرین زده، او را اخراج کردند.

* نظرت درخصوص مصاحبه بعد از بازی شفر چیست؟

مصاحبه‌های شفر را نپسندیدم. به نظرم به نوعی شانه خالی کردن از بار مسئولیت بود.

* قائدی هم اخراج شده است.

قائدی باید قدر خودش را بداند. من یک حرفی را به جوان‌ها بگویم و آن هم این است که اگر آنها از استقلال بروند هیچ‌جا دیده نمی‌شوند. شما نگاه کنید کریمی سپاهان جوان است و آینده‌دار اما به اندازه بازیکنان جوانی که در استقلال هستند دیده نمی‌شوند. قائدی باید بداند که هیچ بازیکن جوانی در گذشته نبوده که اینقدر تشویق شود. پس این نشان می‌دهد که او توانایی بزرگ شدن را دارد.

* شما یکی از حامیان دانشگر بودید و او این روزها مصدوم است.

دانشگر وقتی اول فصل به استقلال آمد همه از او انتقاد می‌کردند اما حالا می‌بینیم او یکی از بهترین‌های استقلال شده است. در آن بازی هم که در آسیا دچار اشتباه شد، مقصر شفر بود که او را نیمه دوم آورد. به نظر من ارنج ما هم در دربی ضعیف بود. باید پژمان را به دفاع وسط می‌آوردند و محمدی‌مهر را مثل بازی مقابل سایپا در دفاع راست استفاده می‌کردند.

* اتفاقاتی هم برای همبازی سابق‌ات مهدی رحمتی پس از دربی افتاد.

با مهدی هم‌اتاقی بودم. او وقتی قسم خواهرش را می‌خورد یعنی اینکه دروغ نمی‌گوید. خیلی از بازی‌ها را در گذشته او برای استقلال درآورده است. هواداران قبل از اینکه بخواهند قضاوت کنند باید عقبه استقلال راهم درنظر بگیرند.

* به نظرت چه تیمی قهرمان لیگ می‌شود؟

به نظرم پرسپولیس و تراکتور مدعیان قهرمانی هستند. سپاهان کمی شل کرده اما حدس من این است که تراکتور امسال جام را کسب می‌کند.

* طلبت را از استقلال گرفتی؟

هنوز اتفاق خاصی در این‌باره نیفتاده است. با مباشری صحبت کردم و به او هم گفتم که به احترام استقلال و پیراهن این تیم شکایت نکردم. اگر اتفاقی در آینده نیفتد، اگر شکایت کردم ناراحت نشوند.

منبع: ایلنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس