کد خبر 947017
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰
پرچم ایران

با وجود پشتیبانی همه قدرت‌های جهانی از شاه مردم درخانه خود هم امنیت نداشتند و با وجود توطئهگری همه قدرت‌های شیطانی علیه جمهوری اسلامی ایران، امروز ایران از امنترین کشورهای جهان است.

به گزارش مشرق، امروز ۸۰ کانال رادیویی و ۱۹۵ شبکه تلویزیونی ماهواره‌ای به زبان فارسی و گویش‌های ایرانی مشغول تهاجم به باورهای دینی، ارزش‌های اخلاقی و تفرقه افکنی قومی و مذهبی و ترویج فساد و فحشاء و تخریب سبک زندگی مردم ایران است.

هم اکنون در چهل سالگی انقلاب اسلامی، با سه هدف: مقابله با شدت تبلیغات و جنگ روانی دشمن که از همان روزهای نخست انقلاب، بدنبال القاء ناکارآمدی نظام اسلامی بوده و دوم، برای مواجهه هدفمند با حجم عظیم توطئه‌ها از جنگ تحمیلی و تحریم تا ایجاد ترورها در مناطق مختلف کشور و سوم، برای عمل به تکلیفی که امام (ره) برای مشتاقان انقلاب مشخص کرده اند که همانا بازگویی خدمات و برکات انقلاب است؛ ترغیب به معرفی بخشی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول این ۴۰ سال شدیم.

کتاب «گلستان انقلاب» راوی بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیشرفت‌های ۴۰ ساله ایران است، در تدوین این کتاب از نشست‌های تخصصی «شنبه‌های انقلاب» که طی ۴۱ هفته از اردیبهشت تا بهمن سال ۱۳۹۷ برگزار شده، استفاده شده است. میزان بُرش‌هایی از کتاب ««گلستان انقلاب» را به صورت روزانه منتشر می‌کند.

برخی از دستاوردهای حوزه " امنیت "
با توصیفی که با برشماری بخشی از توطئه‌های چهل ساله دشمن نسبت به انقلاب اسلامی صورت گرفته شده است حفظ انقلاب تا چهل سالگی واقعاً معجزه بزرگی است. اما امرور توطئه‌های بزرگ نشان می‌دهد انقلاب اسلامی اگر هم توانسته باشد از این همه توطئه جان سالم به در برده باشد، اما معجزه بزرگ‌تر آن است که علیرغم چهل سال هجوم مستمر سلطه جهانی و تمام دستگاه‌های استعماری و جاسوسی آن‌ها و علیرغم تحمیل جنگ‌های متعدد تمام محیط پیرامونی ایران و به آتش کشیدن سراسر منطقه توسط آمریکا، علیرغم راه اندازی ده‌ها گروهک و شبکه تروریست و جنایات، علیرغم انجام بزرگترین جنگ‌های روانی تاریخ علیه ملت ایران و علیرغم توطئه‌های همه جانبه سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، امنیتی، نظامی توسط همه قدرت‌های جهان صورت می‌گیرد. ایران اسلامی امروز در وسط منطقه آتش یکی از امن‌ترین کشورها در جهان است.

۱- انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که با وجود جنایات گسترده رژیم سابق و عوامل آن در حق مردم، از حرکت‌های انتقام جویانه و خون ریزی‌های گسترده پس از انقلاب خبری نیست وصرفا تعداد بسیار اندکی از سران رژیم و عوامل شکنجه و قتل پس از طی محاکمه قانونی با رعایت جهات شرعی و حقوقی مجازات شدند.

۲- انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که یک روز بعد از پیروزی سلاح‌ها را جمع آوری و با ساماندهی کمیته‌های انقلاب؛ استفاده از سلاح را قانونمند کرد.

۳- انقلاب اسلامی امنیت خشن شکنجه محور شاه را به امنیت معنوی مبتنی بر اعتماد، ایمان، عشق و ایثار بدل کرد.

۴- با وجود پشتیبانی همه قدرت‌های جهانی از شاه مردم درخانه خود هم امنیت نداشتند و با وجود توطئه‌گری همه قدرت‌های شیطانی علیه جمهوری اسلامی ایران، امروز ایران از امن‌ترین کشورهای جهان است.

۵- همه غائله‌های قومی و مذهبی، کودتاهای زنجیره ای، امواج ترور و بمب گذاری، آشوب‌های طراحی شده با حضور آگاهانه مردم شکست خورد.

۶- جمهوری اسلامی در وسط بحرانی‌ترین منطقه جهان امن‌ترین کشورهاست.

۷- نظام امنیتی انقلاب اسلامی برخلاف همه انقلاب‌ها مبتنی بر رأفت و دعوت است.

۸- امنیت جمهوری اسلامی بر سه رکن آموزه‌های اسلام، اتکاء به مردم و پیروی از ولایت استواراست.

۹- از معجزات انقلاب اسلامی این است که جمهوری اسلامی ایران درعین مبارزه مستمر با دولت‌های ظالم و مستکبر از امن‌ترین کشورهای جهان است.

۱۰- امنیت و آرامش امروز ما مدیون ایثار و جانفشانی شهدا و رواج فرهنگ شهادت به عنوان عاملی بازدارنده است.

۱۱- جمهوری اسلامی ایران در چهاردهه سنگین‌ترین تهاجمات نظامی، تروریستی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی را با صلابت در هم شکست و پیروزمندانه در منطقه و جهان به پیش می‌رود.

۱۲- امروزه مردمی بودن امنیت در نظام اسلامی، شاخصه‌ای منحصر به فرد در امنیت کشور است و در زیر شدیدترین و گسترده‌ترین توطئه‌ها این حضور مردم در صحنه است که امنیت پایدار را تضمین کرده است.

۱۳- مقاومت قهرمانانه و هوشیارانه مرزبانان دلیر جمهوری اسلامی از سپاه، ناجا و ارتش است که عمق کشور را از دسترسی آرزوهای تروریست‌های آمریکایی مصون داشته است.

۴۱- امنیت امروز ایران نتیجه حضور مقتدرانه نیروهای انقلاب درکنار مقاومت منطقه و جان بازی مدافعان حرم است.

۱۵- الگوی امنیتی ایران، منطقه را از خطر آمریکا و داعش نجات داد.

۱۶- تجربه ۴۰ ساله نشان دادکه سازش امنیت سوز و مقاومت امنیت ساز است.

۱۷- کشتی ایران در طوفانی‌ترین حوادث ۴۰ ساله با سکانداری ولایت فقیه به ساحل امن رسیده است.

شخصیت‌ها و کارشناسان: حسین ذوالفقاری، سردار احمدرضا رادان، سردار حسن رستگار پناه، محمد حسین الیاسی، علی ثابت

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 10
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 5
 • IR ۰۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۰
  3 0
  کره شمالی هم همین طوره. دستاوردهای نظامی زیادی داره.
 • IR ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
  0 0
  الحمدلله رب العالمین
 • IR ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
  0 0
  الحمدلله رب العالمین
 • IR ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
  0 0
  الحمدلله رب العالمین
 • IR ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
  0 0
  الحمدلله رب العالمین
 • IR ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
  0 0
  الحمدلله رب العالمین
 • IR ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
  0 0
  الحمدلله رب العالمین
 • IR ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
  0 0
  الحمدلله رب العالمین
 • IR ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
  0 0
  الحمدلله رب العالمین
 • IR ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
  0 0
  الحمدلله رب العالمین

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس