کد خبر 946804
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
شیخ سلمان

قطری‌ها با وجود داشتن گزینه در میان نامزدهای انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا از رئیس بحرینی فعلی این سازمان برای ادامه دادن به فعالیتش در این سمت حمایت کردند.

به گزارش مشرق، اتحادیه فوتبال قطر حمایت خود را از کاندیداتوری شیخ سلمان بن ابراهیم آل‌خلیفه برای انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) اعلام کرد.

انتخابات ریاست AFC ششم آوریل (۱۷ فروردین) در مجمع عمومی این کنفدراسیون در کوالالامپور برگزار می‌شود و پیش از این سعود عبدل‌العزیز المهندی، نایب رئیس اتحادیه فوتبال قطر نیز برای آن کاندیدا شده بود. او اما اکنون حمایت خود و همکارانش از کاندیداتوری شیخ سلمان را اعلام کرده است.

المهندی در نشست خبری گفت: موضع ما در اتحادیه فوتبال قطر در جهت حمایت از شیخ سلمان از زمان آغاز ریاست او در کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده است، جایی که من و او از نزدیک تعامل داشته‌ایم. من به شخصه و به طور کلی اتحادیه فوتبال قطر، حامی شیخ سلمان بن ابراهیم و ابقای او به عنوان رئیس AFC هستیم و اطمینان داریم که او می‌تواند اهداف فوتبال آسیا را در جهتی که متمایز و موجب ارتقای آن باشد، محقق کند.

بیشتر بخوانید:

گزینه عربستان برای ریاست AFC

 

در واکنش به حمایت قطری‌ها، شیخ سلمان نیز از اتحادیه فوتبال قطر و رئیس آن شیخ حمد بن‌خلیفه بن احمد آل ثانی تقدیر کرد و این حرکت آنها را نشانه‌ای از وجود اتحاد و روحیه همکاری در خانواده فوتبال آسیا دانست.

به این ترتیب با حمایت المهندی و قطری‌ها از شیخ سلمان، نامزد قطری در انتخابات ریاست AFC کاندیدا نخواهد بود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس