محمد حسن طاهایی

متخصص پوست، مو و زیبایی با اشاره به اینکه پزشکان عمومی حق فعالیت در زمینه پوست، مو و زیبایی را ندارند گفت: برخی از سلبریتی‌ها اقدام به تبلیغ برای این پزشکان می‌کنند که برخلاف مقررات وزارت بهداشت است.

به گزارش مشرق، سید محمد حسن طاهایی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قم با اشاره به نزدیکی شهر قم به تهران اظهار کرد: نزدیکی این شهر به پایتخت کشور یک شمشیر دولبه است، این مساله موجب شده است که پزشکان زیادی از شهر تهران به قم بیایند و این پزشکان گاهی یک یا دو روز در هفته در این شهر باشند، این عدم ثبات را در مراکز درمانی استان شاهد بودیم.

بیشتر بخوانید:

کدام کشورها بیشترین جراحی زیبایی را انجام می دهند؟

حکم عمل جراحی زیبایی زن توسط پزشک مرد

رئیس درمانگاه پوست و موی ایرانیان افزود: بازار مکاره ای در زمینه پوست، مو و زیبایی به وجود آمده است در حالی که تنها دو گروه متخصصین پوست و مو و جراحان پلاستیک و ترمیمی مجاز هستند که در این زمینه فعالیت کنند و پزشکان عمومی حق فعالیت در این زمینه را ندارند. برخی از سلبریتی‌ها اقدام به تبلیغ برای این پزشکان می‌کنند که برخلاف مقررات وزارت بهداشت است، مردم نباید گول این تبلیغات را بخورند.

طاهایی عوارض اقدامات افراد غیرمجاز در زمینه پوست و مو و زیبایی را غیرقابل جبران دانست و تصریح کرد: مردم باید به مراکزی مراجعه کنند که مجوز فعالیت در این زمینه را از وزارت بهداشت داشته باشد.

این متخصص پوست، مو و زیبایی توریسم درمانی را از ظرفیت‌های استان قم دانست و تصریح کرد: گردشگران مذهبی زیادی به این شهر می‌آیند، اما با این وجود عملکرد شهر قم در زمینه توریسم درمانی از شهرهای دیگر همچون شیراز ضعیف تر بوده، در حالی که هزینه‌های درمان‌ها در حوزه پوست، مو و زیبایی در شهر قم بسیار کمتر از شهرهای دیگر ایران و کشورهای خارجی است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس