شرکت هایتی یکی از تولیدکنندگان پرینتر کارت در دنیاست. سه عامل کیفیت چاپ، موجود بودن مواد مصرفی آن در ایران و قیمت مناسب، این پرینتر کارت را نسبت به سایر پرینترهای موجود در بازار ایران پرفروش‌تر کرده است.

کارت پرینتر یا چاپگر کارت، دستگاهی است که برای چاپ نوع خاصی از کارت‌ها به کار می‌رود. هایتی یکی از برندهای نام‌آشنا در صنعت چاپ است؛ که بهترین پرینترها جهت چاپ کارت PVC را تولید می‌کند. پرینتر هایتی برای چاپ هر نوع کارت PVC مناسب است. کارت‌هایی که به جرات می‌توان گفت امروزه بخش قابل توجهی از امور زندگی روزمره مردم یک جامعه به آن‌ها وابسته است. از جمله این کارت‌ها می‌توان به کارت‌هایی نظیر کارت شناسایی، کارت‌ بانکی، کارت پرسنلی، کارت مترو و اتوبوس و … اشاره نمود.

این پرینترها استفاده خانگی ندارد. اما یکی از کاربردهای آن‌ها در بانک‌ها است؛ که به عنوان دستگاه چاپ کارت بانکی استفاده می‌شوند. و چاپ جمله دلخواه روی کارت هدیه و یا چاپ فوری کارت بانکی را امکان پذیر کرده اند. چاپخانه‌ها و ادارات خصوصی و دولتی، دانشگاه‌ها و … نیز جهت چاپ انواع کارت شناسایی، کارت پرسنلی، کارت دانشجویی و… از مدل‌های مختلف این پرینترها استفاده می‌کنند.

ویژگی‌های پرینتر کارت hiti

کارت پرینترها دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی هستند. هر مدل از این پرینترها مجموعه‌ای از ویژگی های زیر را شامل می شوند:

· قابلیت چاپ روی یک‌طرف کارت PVC

· قابلیت چاپ روی دوطرف کارت PVC

· قابلیت چاپ هولوگرام

· قابلیت چاپ نوار مغناطیسی

· قابلیت کدگذاری کارت‌های دارای نوار مغناطیسی

· قابلیت کدگذاری کارت‌های هوشمند (کارت مایفر)

· قابلیت چاپ برجسته روی کارت‌های PVC (به عنوان مثال برای کد ۱۶ رقمی در چاپ کارت اعتباری و چاپ کارت باشگاه مشتریان)

انواع پرینتر هایتی

پرینتر هایتی برای چاپ انواع کارت‌های PVC مناسب است. دو مدل از باکیفیت‌ترین چاپگرهای هایتی موجود در بازار پرینتر کارت هایتی hiti cs200 و پرینتر کارت هایتی hiti cs320 است.

مواد مصرفی پرینتر هایتی

ریبون ماده مصرفی دستگاه‌های پرینتر کارت است که هر برند پرینتر کارتی ریبون های مخصوص به خودش را تولید می‌کند. این ریبون‌ها بر اساس رنگ و تعداد چاپ به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند.

ریبون‌ها تک رنگ (سفید، مشکی، قرمز، طلایی، نقره‌ای) و یا رنگی هستند. که تعداد چاپ کارت متفاوتی دارند. به عنوان مثال هزار کارت، که برای چاپ هزار عدد کارت مناسب است.

مواردی که در هنگام خرید پرینتر هایتی باید به آن توجه شود:

پرینتر هایتی یکی از پرفروش‌ترین نوع چاپگرها است که در بازار باقیمت‌های متنوعی به فروش می‌رسد؛ اما برای خرید دستگاه پرینتر هایتی مناسب برای چاپ کارت می‌بایست نکاتی را مدنظر قرار دهید تا علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها بتوانید کارت‌های باکیفیتی چاپ کنید.

مهم‌ترین مواردی که در هنگام خرید کارت پرینتر باید مدنظر قرارداد در ذیل آورده شده‌اند.

قابلیت‌های دستگاه پرینتر

سرعت چاپ و ظرفیت دستگاه پرینتر

مواد مصرفی پرینتر و ضخامت کارت‌ها

ریبون مصرفی دستگاه پرینتر

ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش دستگاه

قیمت دستگاه چاپ کارت

همان‌طور که بیان نمودیم قیمت دستگاه چاپ کارت در بازار متفاوت است و بهتر است برای تهیه نوع باکیفیت و اورجینال آن به نمایندگی‌های معتبر مراجعه نمایید. سپس با انتخاب مدل موردنظر خود آن را با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایید.

برچسب‌ها