مجلس نمایه

جلسه امروز مجلس حتی پس از اتمام آن هم با حواشی روبرو بود.

به گزارش مشرق، نشست علنی امروز مجلس در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور با حواشی همراه شد.

بر این اساس مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس ضمن انتقاد و اعتراض نسبت به اظهارات کواکبیان مبنی بر اینکه آقای کواکبیان گفته است ما اصلاح طلبان رشیدتر از آن هستیم که پای استیضاح رئیس‌جمهور را امضا کنیم، پس ما که این کار را کردیم غیررشید هستیم؟ در حالی که به ارائه سخنانی در خصوص مشکلات اقتصادی مردم و علل اصلی تهیه طرح استیضاح رئیس‌جمهور را بیان می‌کرد  مطهری از وی خواست که سخنانش را تمام کند.

بیشتر بخوانید:

اعلام جرم دادستان تهران علیه ۲ نماینده مجلس

در حالی که ۳۰ ثانیه از زمان تذکر ذوالنور باقی مانده بود، ذوالنور عنوان کرد از زمان تذکر من هنوز باقی مانده است که در همین حال مطهری گفت این سخنان شما ربطی به تذکر ندارد. بنابراین بهتر است دیگر این مباحث را ادامه ندهیم.

در حالی که ذوالنور در حال انتقاد و صحبت در اعتراض به سخنان کواکبیان بود تریبون وی قطع شد و سخنان وی ناقص ماند و در همین حال مطهری گفت این بحث‌ها را دیگر ادامه ندهیم و نمایندگان دیگر از تذکرات خود بگذرند.

در همین حال با اعلام مطهری زنگ پایان جلسه به صدا درآمد اما جنجال واعتراضات نمایندگان ادامه داشت. به نحوی که کواکبیان با فریادهای پی در پی به سمت جایگاه هیأت رئیسه و علی مطهری حرکت کرد و فریاد زد من چیزی نگفتم من میخواهم از خود دفاع کنم آقای مطهری چرا نمی‌گذارد؟

در همین حال مطهری خطاب به کواکبیان عنوان کرد که فردا سخنان خود را بیان کنید.

پس از این حواشی نمایندگان با خنده، «دو دو» کنان سعی در جدا کردن کواکبیان، ذوالنور و هدایت آنها به سمت در خروجی را داشتند.

در همین حال نمایندگان طی گعده‌هایی با یکدیگر در حال بحث در خصوص استیضاح رئیس‌جمهور بودند و عده‌ای نیز از صحن علنی مجلس خارج شدند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس