کد خبر 935338
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۴
جهرمی نمایه

آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به آمار منتشرشده درباره نشست ضدایرانی لهستان، آماری از گزارش تحلیلی درباره فعالیت گروه‌های معاند در نشست ضدایرانی لهستان ارائه کرد.

به گزارش مشرق، محمدجواد آذری جهرمی ظهر امروز در نشست شورای اداری استان سمنان اظهار داشت: بر اساس گزارش (تحلیلی) یکی از اساتید دانشگاهی با موضوع رسانه در نظام جاری دنیا و گروه‌های سیاسی، امروز همه (گروه‌ها و) سیاستمداران دنیا از رسانه‌های نوین (شبکه‌های اجتماعی) بهره می‌برند.

وی با اشاره به آمار تحلیلی این گزارش از فعالیت رسانه‌ای گروه‌های مختلف معاند با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در رابطه با موضوع نشست ضدایرانی (ورشوی لهستان) افزود: بر اساس این گزارش، سلطنت‌طلبان ۵۴ درصد از محتواهای تولید و توزیع‌شده درباره نشست ضدایرانی لهستان را به خود اختصاص داده‌اند.

بیشتر بخوانید:

نشست آمریکا و اعراب پیش از اجلاس ورشو

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: بر اساس این گزارش ۲۴ درصد افرادی که درباره نشست ضدایرانی لهستان جریان‌سازی رسانه‌ای کردند و در شبکه‌های اجتماعی محتوا تولید و آن را توزیع کردند؛ منافقان بودند.

آذری جهرمی افزود: بر اساس این گزارش تحلیلی اکانت‌های منتخب رژیم غاصب صهیونیستی نیز ۸ درصد از محتواها درباره نشست ضدایرانی لهستان را تولید و درباره آن جریان‌سازی کردند.

وی با بیان اینکه ۸ درصد تولید محتوا درباره نشست ضدایرانی لهستان از سوی دشمنان داخلی انقلاب اسلامی ایران انجام شد تصریح کرد: امروز نباید میدان رسانه را برای دشمنان خالی کنیم و باید اجازه دهیم که جوانان این مرزوبوم پاسخ دشمنان کشورمان را بدهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأکید بر لزوم کنار گذاشتن انحصار رسانه‌ای خاطرنشان کرد: امروز باید پاسخ دشمنان را در فضای رسانه‌ای خود آنان داد.

آذری جهرمی با اشاره به برخی مخاطرات موجود در حوزه فضای مجازی عنوان کرد: حوزه فضای مجازی نیز مانند بسیاری از حوزه‌های دیگر مانند رانندگی ممکن است دچار آسیب شود و البته باید با فرهنگ‌سازی و آموزش این آسیب‌ها را به حداقل رساند؛ اما امروز نباید فراموش کنیم که عده‌ای در فضای مجازی علیه انقلاب اسلامی ایران در حال فعالیت‌اند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس