کد خبر 929371
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸

خرید بلیط هواپیما و سفر با آن به انتخاب اول بسیاری از مسافران تبدیل شده است. آسایش و آرامش بیشتر و همچنین صرفه جویی در وقت، از مواردیست که سفر با هواپیما را در لیست وسایل نقلیه پرطرفدار قرار داده است. در میان مسیرهای مختلف هوایی، بعضی مسیرها پرتردد اند و روزانه مسافران زیادی در این مسیرها جابجا می شوند. با توجه به تقاضای بیشتر سفر در این مسیرها، بسیاری از آژانس های گردشگری اقدام به چارتر کردن هواپیما در این مسیرها کرده اند. بنابراین مسافران می توانند بلیط هواپیما را به صورت چارتری نیز در این مسیرها خریداری کنند. در ادامه به بررسی چند مسیر پرطرفدار پروازی می پردازیم.

بلیط هواپیما تهران اصفهان

بدون شک اصفهان انتخاب بسیاری از گردشگران برای سفر است. این شهر با زیبایی های بی نظیری که دارد بارها و بارها هر گردشگری را به سمت خود می کشاند. اصفهان علاوه بر گردشگران، روزانه پذیرای مسافرانی است که به دلیل مقاصد کاری و تجاری روانه این شهر می شوند. یکی از پرترددترین مسیرهای پروازی به این شهر، مسیر تهران به اصفهان است. روزانه مسافران زیادی بلیط هواپیما تهران اصفهان را خریداری کرده و به این شهر سفر می کنند. هزینه خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان در ماه های مختلف سال متفاوت است. در ماه های پیک سفر قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان افزایش میابد، به همین دلیل انتظار کاهش قیمت بلیط چارتر را با نزدیک شدن به زمان پرواز را نداشته باشید. اما مسافران در ماه هایی که از حجم سفر کاسته می شود، می توانند بلیط هواپیما تهران اصفهان را با قیمت مناسب تری خریداری کنند. سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی گارانتی ارزانترین نرخ بلیط هواپیما در مسیرهای مختلف پروازی را کرده است. برای رزرو بلیط هواپیما تهران اصفهان می توانید قبل از خرید قیمت سفرمی را با سایر سایت های آنلاین مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

بلیط هواپیما تهران استانبول

ترکیه همسایه و یکی از کشورهایی است که با ایران مراوده اقتصادی تجاری زیادی دارد. همچنین مقصدی گردشگری با قیمت مناسب برای عموم گردشگران ایرانی محسوب می شود. عموماً ماه های اسفند تا اردیبهشت و ماه های شهریور تا آذر فصل گردشگری ترکیه محسوب می شود. اما در سایر ماه ها نیز مسافران زیادی به این کشور سفر می کنند و پروازهای مختلفی از هواپیمایی متفاوت به استانبول انجام می شود. با توجه به این موارد روزانه بلیط هواپیما تهران استانبول با تقاضای زیادی از سوی مسافران روبه رو شده و به فروش می رسد. در این مسیر بلیط هواپیما چارتر نیز دیده می شود که با توجه به فصل و تقاضا قیمت های متفاوتی دارند. برای خرید بلیط هواپیما تهران استانبول می توانید وارد سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی شده و با انتخاب مبدا و مقصد و همچنین زمان سفر خود، لیستی از پروازها به سمت این شهر را مشاهده کنید.

بلیط هواپیما تهران اهواز

اهواز شهر شب زنده داری و پرسه های شبانه زدن است. این شهر که با تاریک شدن هوا مردم را به خیایان ها می آورد یکی از مقاصد پرطرفدار در بین شهرهای جنوبی محسوب می شود. علاوه بر گردشگران به دلیل قرار گیری شرکت های نفتی مهم در آن، این شهر از نظر اقتصادی و تجاری نیز پذیرای مسافران زیادی است. از این رو بلیط هواپیما تهران اهواز در بین پرفروش ترین بلیط های هواپیمایی قرار گرفته است. خرید بلیط هواپیما تهران اهواز به راحتی و از طریق سایت های معتبر نیز انجام میگیرد. برای رزرو ارزانترین بلیط هواپیما تهران اهواز می توانید وارد سامانه آنلاین سفرمی شده و با انتخاب مبدا و مقصد و همچنین زمان سفر خود، لیستی از پروازها به سمت این شهر را مشاهده کنید.

بلیط هواپیما تهران تبریز

این شهر که در سال ۲۰۱۸ به عنوان یکی از برترین مقاصد گردشگری ایران معرفی شد دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیاری است. علاوه بر جاذبه های گردشگری نزدیکی این شهر به کشور ترکیه یکی از مواردیست که میزان سفر به این شهر را به طور چشمگیر افزایش داده است. بلیط هواپیما تهران تبریز در لیست پرطرفدارترین مسیرهای پروازی کشور قرار گرفته است. مسافران این مسیر پروازی می توانند بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز را در سایت سفرمی خریداری کنند. سفرمی گارانتی پایین ترین نرخ بلیط هواپیما تهران تبریز را ارایه می کند. قبل از خرید می توانید قیمت سایر سایت ها را با سفرمی مقایسه کنید.

خرید بلیط هواپیما

برای خرید بلیط هواپیما به مقاصد مختلف داخلی و یا خارجی می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه کنید. در این سایت نه تنها از خریدی ارزان و گارانتی پایین ترین نرخ بلیط هواپیما اطمینان خواهید داشت بلکه از پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته نیز برخوردار خواهید بود. تنها کافیست مبدا و مقصد خود به همراه زمان سفر را تعیین کنید تا لیستی از پروازها برای شما به نمایش درآورده شود.

 این محتوا تبلیغاتی است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس