نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در روزهای آلودگی هوا 30 نفر بیشتر فوت می‌کنند، گفت: کسی پاسخگوی آلودگی هوای شهر تهران نیست.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، حسن بیادی در چهارصد و سی و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در مورد آلودگی هوا اظهار داشت: بحث مبارزه با آلودگی هوای شهر تهران همچنان وجود دارد. افرادی که می‌گویند آلودگی هوا موجب مرگ نمی‌شود به آمارهای بهشت‌زهرا نگاهی بیندازند و میزان افرادی که این روزها فوت می‌کنند 30 نفر بیشتر شد‌ه‌ است.

بیادی یادآور شد: افرادی که مصاحبه می‌کنند و می‌گویند هوای تهران سالم است یا خارج از تهران زندگی می‌کنند و یا بیماری شیمیایی نیستند.

وی با اشاره به اینکه بدون کمک دولت نمی‌توانیم کاری کنیم گفت: مدیریت شهری چه کاری باید انجام بدهد که تا الان انجام نداده است.

وی با اشاره به اینکه هر خودروی سالی که خریداری می‌شود باید یک خودرو از چرخه تردد خارج شود گفت: تعیین سن خودروها به درستی مشخص نشده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: در هر صورت کسی پاسخگوی آلودگی هوای شهر تهران نیست.

وی یادآور شد: در مجلس شورای اسلامی کسی فریادی در این زمینه نزد و همچنان آلودگی هوا کشنده است و مردم تهران را آزار می‌دهد.

بیادی خاطرنشان کرد: اگر یقین داشته باشیم قیامتی است مسئولان به درستی کار خود را انجام می‌دهند.

در ادامه این جلسه دانشجو با اشاره به اینکه آلودگی هوا یک موضوع چند وجهی است گفت: باید با پدیده آلودگی هوا در چند وجه پرداخت.

وی ادامه داد: اگر شهرداری تهران تمام زمین‌های خود را درخت بکارد و یا از ورود به طرح ترافیک نیز جلوگیری کند ولی باز آلودگی هوا وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس