اصغر سلیمی

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به استماع گزارش جلسه رئیس سازمان صداوسیما با هیات رئیسه مجلس گفت: در این دیدار علی عسگری وعده عدم تکرار تخریب علیه خانه ملت را داد.

به گزارش مشرق، اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درباره جزئیات جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت: در ابتدای جلسه احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس گزارشی درباره جلسه امروز این هیئت با رئیس سازمان صدا و سیما به نمایندگان ارائه کرد.

بیشتر بخوانید:

رئیس صداوسیما به مجلس فراخوانده شد

وی افزود: در این گزارش استماعی عنوان شد که مجید آخوندی معاون سیاسی و میرباقری معاون سیما، علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما را همراهی می‌کردند که البته این دیدار به منظور بررسی عملکرد صدا و سیما درباره حواشی اخیر مجلس برگزار شده بود.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور اظهار داشت: در جلسه هیئت رئیسه به مسئولان صدا و سیما اعلام شد که اقدامات تخریبی علیه مجلس به ضرر منافع ملی است و جایگاه مجلس را زیر سوال می‌برد. قرار شد نشست دیگری هم به منظور پیگیری این موارد برگزار شود که البته مسئولان سازمان صدا و سیما هم وعده دادند که این موارد تخریبی علیه مجلس دیگر تکرار نشود.

سلیمی با اشاره به استماع گزارش سازمان بسیج مستضعفین در خصوص عملکرد سال ۹۷ بودجه این سازمان تصریح کرد: مسئولان سازمان بسیج مستضعفین گزارشی از اقدامات انجام شده خود به ویژه از حیث مبارزه با آسیب‌های اجتماعی ارائه کردند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس