کد خبر 926244
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۳
نکونام

سرمربی باشگاه نساجی مازندران ضمن ابراز ناراحتی از تصمیم مالکان باشگاه به طور قطعی از این تیم قائمشهری برای همیشه خداحافظی کرد.

به گزارش مشرق، دو روز قبل جواد نکونام بار دیگر پس از توافق با مالک باشگاه نساجی هدایت این تیم را بر عهده گرفت. اما او حالا از برخی تصمیمات ابراز نارضایتی و برای همیشه از هواداران و تیم نساجی خداحافظی کرد. وی در این خصوص به خبرنگار ما گفت:


پس ازاتفاقاتی که طی یکی دو هفته گذشته افتاد و همه هم ازآن خبردارید، سکوت کردم و حرفی نزدم اما تماس‌های زیادی ازمردم قائم شهر، مازندران و هواداران نساجی و بازیکنانم داشتم که خواهان بازگشت من بودند. یکی ازدوستان مشترک من و آقای صنیعی فرتماس گرفت و خواهش کرد نشست مشترکی داشته باشیم. با ایشان دو مرتبه به صورت حضوری ملاقات داشتیم و درنهایت به دعوت خود آقای صنیعی فربه دفترایشان رفتیم.


نکونام در ادامه گفت:


آن روزی که می‌رفتم فقط و فقط به طرفداران نساجی فکرمی کردم که اگربتوانم حتی یک نفرازآنان را خوشحال کنم باید به این جلسه بروم چون شادی مردم قائم شهرو هواداران برایم مهم است. اگرهم رفتم به خاطرهمین طرفداران بود که ازجواد نکونام و تیمش توقع برد و موفقیت داشتند اما ازبرخی حقایق و مشکلات بی خبربودند. من می دانم دشمنان نساجی و جواد نکونام چه سمپاشی هایی علیه ما انجام دادند اما هواداران واقعی تیم همه چیز را متوجه شده و دست آنان را خواندند.


وی تأکید می‌کند:
به همین خاطروظیفه خودم می دانم با هواداران نساجی روراست باشم. همه باید با طرفداران تیم صادق و روراست باشیم و آنها را درجریان اموربگذاریم. بله، من اگرمی خواستم نساجی را رها کنم و بروم قبل ازبازی با صنعت نفت آبادان می‌رفتم که هم پیشنهاد خوبی ازفولاد خوزستان داشتم و همزمان به گوشم رساندند برخی‌ها دشمنان من و نساجی در حال توطئه چینی هستند اما ماندم و تا پایان نیم فصل ادامه دادم. چند روزی هم ازنیم فصل گذشت ولی مشکلات حل نشد. برخی بازیکنان قصد جدایی داشتند و دارند و حتی سر تمرین حضور پیدا نکردند و خواستار دریافت مطالبات معوقه خود شدند. من هم ازباشگاه خواستم درکنارحل مشکلات این بازیکنان بازیکنان نسبت به جذب بازیکن جدید هم اقداماتی انجام شود اما هیچ اتفاقی نیفتاد تا این احساس درمن تقویت شود که شاید جواد نکونام را نمی‌خواهند. ازاتفاقات بعد ازآن هم که همه خبردارند و نمی‌خواهم و تمایلی هم ندارم درخصوص آن حرفی بزنم.


نکونام با اشاره به جلسه اخیرش با فرهاد صنیعی فرمالک باشگاه گفت:


من به خاطرمردم، خواهش دوست مالک باشگاه و دعوت شخص آقای صنیعی فربه دفترایشان رفتم و تصور می‌کردم تصمیم گیرنده در نساجی فقط مسئولان باشگاه هستند ولی امروز دررسانه ها و مصاحبه دوستان خواندم و متوجه شدم تصمیمات کلان نساجی بیرون از باشگاه گرفته می‌شود! من و آقای صنیعی فر دراین جلسه دوریک میزنشستیم. مالک باشگاه توضیحاتی ارائه داده و به من گفت خواسته‌هایت را بگو؟ من هم شرایط خودم را برای بهبود شرایط تیم، موفقیت نساجی و شاد کردن دل هواداران گفتم و برسرهمه این شروط با آقای صنیعی فر به توافق رسیدیم.


سرمربی نساجی ادامه داد:


من شرایط خاص و عجیبی نداشتم و شفاف می گویم این شرایط به نفع نساجی و منافع این باشگاه بود نه کسانی خارج از باشگاه که فقط منافع شخصی خود را دنبال می‌کنند. این شرایط عبارت بود ازاینکه اول اتفاقات به وقوع پیوسته و برخی کارهای سیاسی و غیرفوتبالی شفاف سازی شود. دوم مطالبات بازیکنان ناراضی که درتمرینات حاضرنمی شدند پرداخت شود. سوم نسبت به جذب بازیکنان مورد نیازبراساس لیست سرمربی برای تقویت تیم درنیم فصل دوم اقدام شود. چهارم جذب حداقل یک بازیکن خارجی مؤثرهمچون گئورگی گوولسیانی انجام شود. و بالاخره پنجم دفاع ازمنافع باشگاه نساجی مازندران درمقابل تیم‌های حریف و البته برخی افراد و اشخاصی که دوست دارند دراین تیم مردمی و پرطرفدارنقش یا دخالت داشته باشند! اما در همین یکی دو روز دو تا از این شرایط زیر پا گذاشته شد.


نکونام در پایان برای همیشه از هواداران نساجی خداحافظی کرد و گفت:

رک، روراست و با صداقت تمام خطاب به هواداران دوست داشتنی نساجی مازندران می گویم در جلسه با مالک باشگاه گفتم اگراین مسائل حل شود و شرایط فراهم باشد برمی گردم و نه به هر قیمتی! درغیراین صورت نمی‌توانم به مردم قائم شهرو طرفداران نساجی درسراسرمازندران و بازیکنانم دروغ بگویم. من هنوز به نساجی بر نگشتم و با احترام به مالک باشگاه و همه هواداران و برخلاف میل باطنی باید عذربخواهم. من در همین یکی دو روز متوجه شدم شرایط در نیم فصل دوم به مراتب برای نساجی مازندران سخت‌تر از نیم فصل اول خواهد بود و نمی‌توانم در چنین شرایطی کار کنم چون بی تعارف هیچ تغییر مثبتی در باشگاه ندیدم. بنابراین باز هم با احترام کامل می گویم بهتر است باشگاه، مسئولان و مشاوران نساجی دنبال یک سرمربی جدید باشند که با این شرایط و خواسته‌ها کنار بیاید. این تصمیم من قطعی و برگشت ناپذیر است و برای تیم دوست داشتنی نساجی در ادامه فصل آرزوی موفقیت می‌کنم و خطاب به هواداران عاشق این تیم هم می گویم تا ابد در قلب من خواهید ماند.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
    0 0
    جان مادرت مرد باش این ها را قبل از دریافت پولت بگو . موقعه دریافت پول حرفه ای هستید وحالا .... خسته شدیم از دروغ

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس