پور حسینی

رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه در تجمعاتی که انجام می‌شود، می‌گویند که بنده از سازمان خصوصی‌سازی استعفا بدهم، تاکید کرد: والله بنده استعفا داده‌ام، به‌صورت کتبی هم این کار را کرده‌ام.

به گزارش مشرق، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: پوری حسینی در گفتگو با رادیو سراسری در خصوص اظهارات علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز در مجلس در خصوص اینکه پیش شرط رأی اعتماد نمایندگان به فرهاد دژپسند به عنوان وزیر امور اقتصاد و دارایی در صحن علنی مجلس تغییر رئیس سازمان خصوصی‌سازی بوده است، گفت: اینکه نمایندگان مجلس در رأی اعتماد به وزیر اقتصاد تعهدی از وزیر گرفته‌اند یا خیر اطلاعی ندارم؛ اما تا به امروز آقای دژپسند قبول نکرده‌اند تا بنده در سازمان خصوصی‌سازی نباشم.

به مدیرعاملی و حضور در مجتمع گوشت اردبیل افتخار می‌کنم

رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص خریداری مجتمع گوشت اردبیل هم اظهار داشت: این شرکت از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری بانک ملی بوده و ارتباطی با سازمان خصوصی‌سازی نداشته و سال ۸۴ توسط شرکت سرمایه‌گذاری بانک ملی یک نوبت مزایده برای این شرکت برگزار شد و هیچکس در آن شرکت نکرده بود. نوبت دوم هم که اسفند ماه سال ۸۴ بود در آن زمان بنده در سازمان خصوصی‌سازی نبودم. بنابراین در این مزایده شرکت کردیم و برنده شدیم.

بیشتر بخوانید:

توکلی: باید مقابل روند خصوصی سازی ایستادگی و مبارزه کنیم

تجمع کاپشن مشکی‌ها مقابل سازمان خصوصی سازی +عکس

نسبت رئیس سازمان خصوصی‌سازی با رئیس جمهور

اعتراض مردمی به خصوصی سازی‌های رانتی +عکس

 

پوری حسینی افزود: فروش این شرکت به‌صورت مزایده بوده و شرایط یکسان برای همه مهیا بوده است و هر کسی دیگری هم می‌توانست در آن حضور داشته باشد. ضمن اینکه ثمن این معامله را نیز تا به آخر پرداخت کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: شرکت مجتمع گوشت اردبیل تا به امروز یک ریال بدهی به کارگران خود ندارد، یک ریال بدهی مالیاتی ندارد، یک ریال بدهی به تأمین اجتماعی ندارد و همه کارگران این شرکت تا به امروز حقوق خود را گرفته‌اند.

پوری حسینی گفت: افتخار می‌کنم بگویم رئیس هیأت مدیره این شرکت بوده‌ام. افتخار می‌کنم که بگویم مدیرعامل این شرکت بوده‌ام.

از سازمان خصوصی‌سازی استعفا داده‌ام

رئیس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: در تجمعاتی که انجام می‌شود، می‌گویند که بنده از سازمان خصوصی‌سازی استعفا بدهم. والله بنده استعفا داده‌ام، به‌صورت کتبی هم این کار را کرده‌ام.

شکایت کیفری پوری حسینی علیه نماینده تبریز

پوری حسینی تاکید کرد: علیه آقای بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس و علیه خبرگزاری فارس شکایت کیفری خواهم کرد. این جرم قابل گذشت نیست برای این اتهاماتی که آقایان می‌زنند.

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: اینکه کسی به قانون خصوصی‌سازی معترض باشد، اشکالی ندارد اما بنده قانون اصل ۴۴ را با جدیت، سلامت و دقت اجرا کرده‌ام و ذره‌ای هم تخلف در زندگی بنده نیست.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 12
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 4
 • دولت راستگویان!!؟ IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
  27 0
  اگر خطایی نکردی چرا استعفادادی؟ استعفا فرار از محاکمه نیست باید محاکمه شود . رسانه ها پیگیری کنند
 • IR ۱۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
  24 0
  ببین تورو خدا همشون دارن یه تیکه از مملکت رو برای خودشون بر میدارن خدا خودش ظهور اقا رو برسونه که مملکتمون از بلاد کفر داره بدتر میشه
 • IR ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
  17 0
  متاسفانه به اسم خصوصی سازی چیزی جز حیف و میل اموال عمومی و غارت بیت المال رخ نداد . با یک استعفا پرونده مختومه شد رفت پی کارش ؟
 • IR ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
  7 0
  سال ۸۴ توسط شرکت سرمایه‌گذاری بانک ملی یک نوبت مزایده برای این شرکت برگزار شد و هیچکس در آن شرکت نکرده بود.؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لابد مثل برجام برای ملت محرمانه بود
 • IR ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
  16 0
  استعفا یعنی چه باید بگه در قالب خصوصی سازی چی به کی برای چی داده
 • IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
  13 0
  لعنت بر کسی که خصوصی سازی را در این مملکت طرح کرد. چرا تمام شرکتها و جاهای مهم و پولسازی کشور به اسم خصوصی سازی به کسانی واگذارشده خودشان حق امضاء طلایی‌ داشتند. پس بقیه مردم چی؟
 • IR ۰۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
  4 0
  بگیرررررررررش در نره
 • از تبريز IR ۰۴:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
  4 0
  اين أقا اهل اهر تبريز مي باشد ودر انتخابات اقاي روحاني رئيس دفتر انتخابات روحاني در تبريز بود وبه پاس خدمت به روحاني استاندار تبريز مي كردند ولي اين اقا مقام بالاتر مي خواست كه شد رئيس خصوصي سازي خدا خودش به عاقبت ما نظر كند ، أمين
 • مرید ایران IR ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
  3 1
  آقای پوری حسینی، آبروی تبریز و آذربایجان سربلند رو تو و امثال تو دارین می برین، خودت نمیدونی چیکار داری میکنی
 • IR ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
  1 1
  باید محاکمه وممنوع الخروج بشه
 • IR ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
  1 1
  مدیری در راستای دولت بی تدبیر ناتوان
 • خضری IR ۱۴:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
  2 2
  آقای پوری حسینی بفرمایند سرمایه لازم برای خرید شرکت را از کجا و چگونه تامین کرده اند؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس