کد خبر 925172
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
جاسم کرار

هافبک عراقی صنعت نفت آبادان درباره جنجال اخیر و امضای قراردادش با باشگاه الشرطه عراق توضیحاتی داد.

به گزارش مشرق، موضوع امضای قرارداد کرار جاسم، هافبک عراقی صنعت نفت آبادان با باشگاه الشرطه عراق از روز گذشته جنجالی را به پا کرده است. این هافبک عراقی که سابقه بازی در تیم‌های بزرگی مثل استقلال و تراکتورسازی را در کارنامه اش دارد تا پایان فصل با صنعت نفت قرارداد دارد و این امضای قراردادش باعث شد تا جنجالی به وجود بیاید که این بازیکن با وجود داشتن قرارداد با باشگاه عراقی قرارداد امضا کرده است.

بیشتر بخوانید:

افشاگری الزوراء از توافق سری با کرار

در این راستا به سراغ این هافبک عراقی رفتیم تا جویایی این موضوع شویم.

از روز گذشته پس از امضای قراردادت با الشرطه جنجالی به پا شده که شما با وجود داشتن قرارداد با صنعت نفت با باشگاه عراقی قرارداد امضا کردی؟

خوب است که این موضوع را توضیح بدهیم. من تا پایان فصل با صنعت نفت قرارداد دارم و تا پایان فصل نیز در این تیم می مانم. نکته مهم این است که در قانون فیفا هر بازیکنی می‌تواند ۶ ماه مانده به اتمام قراردادش با باشگاه دیگری به توافق برسد و قرارداد امضا کند. من نیز کار غیر قانونی انجام ندادم و با باشگاه الشرطه ۶ ماه مانده به پایان قراردادم توافق کردم و از فصل آینده برای این تیم در لیگ عراق بازی خواهم کرد.

پیش از این خبر رفتن به الزوراء و توافقت با این باشگاه مطرح بود ولی شما به الشرطه رفتنی؟

واقعیت این است که من با باشگاه الزوراء جلسه‌ای برگزار کردم و در این جلسه توافقاتی به صورت شفاهی انجام شد ولی هیچ قرارداد رسمی امضا نکردم و تنها یک توافق شفاهی بود. بعد از این جلسه با باشگاه الشرطه نیز جلسه داشتم و تصمیم گرفتم تا به این باشگاه بروم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس