محمدرضا خلعتبری

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره مسابقات فوتبال و فوتسال صادر کرد.

به گزارش مشرق، کمیته انضباطی رأی خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

 

* یوسف بخشی‌زاده، مربی ماشین‌سازی تبریز به دلیل اعتراض مکرر به تصمیم داور در دیدار پدیده - ماشین‌سازی تبریز که منجر به اخراج وی شد و بیان کلمات نامناسب به داور به توبیخ کتبی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان، بازیکن تیم ماشین‌سازی تبریز به دلیل رفتار غیرورزشی که سبب تحریک تماشاگران و بازیکنان تیم حریف شد به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* علیرضا مرادی، مربی تیم ماشین‌سازی تبریز به دلیل رفتار غیرورزشی با مربی و سرپرست تیم پدیده و با قصد مضروب کردن مدیر تیم پدیده به ۳ جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (محرومیت در این رأی قابل تجدیدنظر است).

* تیم پدیده مشهد به دلیل اهانت به هواداران‌شان به داوری باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* محمدرضا خلعتبری، بازیکن تیم پدیده مشهد نیز به دلیل رفتار غیرورزشی با بازیکن تیم ماشین‌سازی و درگیری با وی به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* در جریان برگزاری دیدار پارس جنوبی جم و تراکتورسازی، از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین بازی که سبب وقفه در مسابقه شد رخ داد که این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

* دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و سایپا تهران در مرحله یک چهارم حذفی برگزار شد و از سوی جاسم کرار بازیکن تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور و تکرار آن بعد از مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

* تیم صنعت نفت آبادان نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* تیم سپیدرود رشت به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داوران در دیدار برابر استقلال تهران باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*دیدار تیم‌های مس سونگون و مقاومت البرز برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم مس سونگون نسب به تیم مقابل و تماشاگران اهانت رخ داد و تیم مس سونگون به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* فرهاد فخیم، بازیکن تیم مس سونگون به دلیل اهانت به تیم مقاومت البرز به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* تیم مس سونگون به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* شیخ السلامی، سرپرست تیم مس سونگون و همچنین سرپرست تیم مقاومت البرز به دلیل بی‌احترامی به یکدیگر هرکدام منفردا به توبیخ کتبی محکوم شدند.

کلیه آرای فوق قطعی است.

منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • امیر IR ۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
  1 1
  تبعات محرومیت برانکو دامن بقیه تیم هارو خواهد گرفت. این تازه اولیشه
 • IR ۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
  3 1
  دوباره پروژه تضعیف تیم‌های مقابل لنگ شروع شد..
  • IR ۲۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
   1 1
   بشین رو یخ برات خوبه، به رفیق هاتم توصیه کن
 • ناشناس IR ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
  0 0
  عمو جون مثل اینکه سابقت تو یخ درمانی خوب بوده ها ....ما به اون مرحله از بدبختی شما تو فوتبال نرسیدیم ...خخخخ

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس