بادامچیان

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: این حزب به دنبال تشکیل دولت حزبی است چرا یک حزب بهتر از یک شخص می‌تواند دولت را اداره کند.

به گزارش مشرق، اسدالله بادامچیان عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی در تبریز با بیان اینکه به دنبال بازسازی و تحول اساسی در این حزب هستیم اظهار داشت: حزب مؤتلفه اسلامی پیش از انقلاب اسلامی کار خود را آغاز کرده و تا به امروز کارنامه درخشانی را از خود به جای گذاشته و در راستای خط ولایت و روحانیت حرکت کرده است.

وی افزود: در وضعیت کنونی تکلیف بازسازی و تحول اساسی در حزب مؤتلفه اسلامی در دستور کار گرفته تا بتوانیم این حزب را به صورت فعال در سراسر کشور گسترده دهیم.

بادامچیان در ادامه اظهار کرد: تبدیل مؤتلفه اسلامی از حزب جاری به یک حزب مؤثر در نظام و همچنین حزبی متناسب با شرایط روز را در دستور قرار دادیم.

وی در ادامه با بیان اینکه حزب مؤتلفه اسلامی در انتخابات آتی از اشخاص حمایت نمی‌کند، تصریح کرد: این حزب به دنبال تشکیل دولت حزبی است چرا یک حزب بهتر از یک شخص می‌تواند دولت را اداره کند و برنامه و طرح ارائه کند و برای اقدامات خود پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه حزب مؤتلفه اسلامی تابع اشخاص و گروه‌های سیاسی نیست و همچنین با کس هیچ مشکلی ندارد، ادامه داد: حزب مؤتلفه اسلامی یک حزب مردمی و تابع خط ولایت است که امیدواریم یک دولت و مجلس حزبی راه بیاندازیم.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به یوم الله ۹ دی تصریح کرد: این جریان یک رویداد زودگذر نیست بلکه یک جریان مستمر است.

بادامچیان به جبهه میان حق و باطل اشاره کرد و گفت: این دو جریان همواره در حال جنگ با یکدیگر هستند که جبهه حق در راه حق می‌جنگد و باطل در راه باطل ما اگر در جبهه حق باشیم باید بدانیم جبهه باطل با هر روش علیه ما بر خواهد ایستاد.

وی در ادامه اقدامات اخیر آمریکا را نشانه ضعف پیشرونده و بی‌کفایتی این کشور عنوان کرد.

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی به ضرورت آموزش مسائل دینی به اعضای حزب در استان‌ها تأکید کرد و گفت: اعضای این حزب باید افراد تحصیل کرده و آشنا به مبانی اسلام و اصول دین باشند تا در آینده بتوانند افراد مؤثری در جامعه باشند.

بیشتر بخوانید:

دبیرکل و رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه مشخص شدند

بادامچیان همچنین در ادامه سفر یک روزه خود در تبریز با حضور در اتاق اصناف استان آذربایجان شرقی بر لزوم تناسب تعداد کسبه‌های هر صنف در هر شهر با میزان جمعیت آن شهر تأکید کرد و افزود: امروزه فعالیت اتحادیه‌های کلیه صنف‌ها باید ایمانی و مردمی شود و کلیه فعالیت‌ها با برنامه‌ریزی پیش برود.

وی همچنین ادامه داد: اصناف باید اهداف بلند مدت را دربرگیرند چرا که پیشرفت امور تدریجی است و در این راستا قدم بردارند.

همچنین رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با فرزند شهید آیت‌الله قاضی طباطبایی دیدار کرد و به رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های آن شهید اشاره کرد و فعالیت‌های این چنین افراد را مایه تحقق آرمان‌های انقلاب دانست.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • مجید IR ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
    0 0
    مگه میشه مگه داریم؟؟!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس