خوش و بش سرخابی‌ها در پایان

رئیس هیئت تفحص از استقلال و پرسپولیس از تدوین گزارش اولیه پرونده تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تا ۲ هفته آینده خبر داد.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس با اشاره به روند تفحص این دو باشگاه، گفت: گزارش اولیه هیئت از تحقیق و تفحص از باشگاه استقلال و پرسپولیس تا 3 هفته آینده تدوین می‌شود.

وی با بیان اینکه برای تدوین این گزارش جلساتی را با مسئولان این دو باشگاه برگزار کرده‌ایم، افزود: در تهیه این گزارش از مستنداتی که دو باشگاه به هیئت ارائه داده‌اند نیز استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید:

امید وزیر ورزش برای خصوصی‌سازی سریع سرخابی‌ها

پرسپولیس و استقلال صد در صد واگذار می‌شود

رئیس هیئت تفحص از پرسپولیس و استقلال با بیان اینکه طبق محورهای تفحص، هیئت باید مسائل 10 سال گذشته این دو باشگاه را بررسی کند، ادامه داد: مباحث مالی، عزل و نصب‌ها در این دو باشگاه و نیز دلایل جریمه‌های بین‌المللی این دو باشگاه از جمله مهم‌ترین محورهای این تفحص است.

حجت‌الاسلام طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه طبق آئین‌نامه داخلی پارلمان فرصت اولیه برای پرونده‌های تفحص‌ها، 6 ماهه است، خاطرنشان کرد: با توجه به حجم پرونده و مستندات ارجاع شده به هیئت و همچنین محورهای متعدد تفحص امکان تمدید زمان تفحص از این دو باشگاه وجود دارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس