کد خبر 91543
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۴

پژمان نوری در مقابل صحبت‌های بهمن صالح‌نیا، از خودش، مازیار زارع و سید جلال حسینی دفاع می‌کند.

به گزارش مشرق، بهمن صالح‌نیا در برنامه نود گفت که پژمان نوری، مازیار زارع و سید جلال حسینی با وجود پیشنهاد 750 میلیون تومانی که از ملوان داشته‌اند، حاضر نشده‌اند به این تیم برگردند. اما از آن طرف این بازیکنان هم حرف‌های خودشان را می‌زنند و می‌گویند روزی پیشنهاد ملوان را دریافت کرده‌اند که قراردادهایشان را بسته بودند و عملا امکان بازگشت به ملوان وجود نداشته. پژمان نوری در گفت‌وگو با خبرآنلاین صحت گفته‌های بهمن صالح‌نیا مدیرعامل ملوان را زیر سوال می‌برد و می‌گوید هنوز هم دنبال این است که به ملوان برگردد.
 
*چرا برنامه نود تمام حرف‌هایت را پخش نکرد؟
وقتی که برای من در نظر گرفته بودند خیلی بد بود. حرف‌هایم رفت توی قسمت پایانی برنامه و حرف‌هایم قاطی شد و نتوانستم حرف بزنم تا مردم بفهممند که چه اتفاقاتی افتاده.
*پس حرف‌های صالح‌نیا را قبول نداری؟
نمی دانم صالح‌نیا چه حرف‌هایی بود که آمد زد. ملوان بازیکنان فداکاری دارد. تنها تیمی است که 30 درصد از قرارداد پارسال مانده. پول سال قبل را 30 درصد نداده‌اند اما می‌آیند و می‌گویند که 10 درصد از قرارداد امسال را داده‌ایم. بچه ها ریسک کرده‌اند و برای ثبت قراردادشان یک امضای صوری داده‌اند. فقط به این خاطر که در ملوان بازی کنند. خود من 180 میلیون از ملوان طلب دارم اما یک بار هم به زبان نیاورده‌ام. حتی بازی اول که بازی پرسپولیس و ملوان بود رفتم توی رختکن و پورغلامی هم به مسئولان تیم گفت پول پژمان را بدهید که من گفتم نه، اول پول بچه‌های این فصل را بدهد.
*پس صالح‌نیا در فصل نقل و انتقالات با شما تماس نگرفت که به ملوان بروید؟
متاسفم که صالح‌نیا این حرف‌ها را می‌زند. یک بار در اردوی تیم ملی بودیم که صالح‌نیا زنگ زد و گفت بیایید با شما صحبت کنم. ما در یک شرایطی قرار گرفته بودیم که امکان برگشت نبود. من با الامارات بسته بودم و مازیار زارع هم با پرسپولیس و جلال حسینی هم با سپاهان بسته بود. من اول فصل این روز ملوان را می‌دیدم ولی هیچ کسی به فکر ملوان نبود. دیدم این طوری است گفتم برویم به زندگی خودمان برسیم. بعد از اینکه ما قراردادمان را بسته بودیم و در روز آخر نقل و انتقالات گفت با شما صحبت می‌کنیم. جالب اینجاست که آقای صالح‌نیا دو دقیقه با ما صحبت کرد و بعد به آقای پورغلامی گفت من خوابم می‌آید!
 
*پس ملوان پیشنهادش را داده اما شما برنگشتید.
پیشنهاد دادند. اما چه زمانی؟ وقتی که فهمیدند ما قراردادهایمان را بسته‌ایم. آقای صالح‌نیا به رفیق مشترکی که داریم گفته بود پژمان برای چه می‌خواهد به انزلی بیاید؟ برو به زندگی‌ات برس. چرا می‌خواهی بیایی اینجا؟ بعد هم می‌آیند به مردم می‌گویند ما می‌خواستیم با پژمان قرارداد سفید امضا ببندیم و 700 میلیون بدهیم اما خودشان نیامدند. این در حالی است که من فصل اول از ملوان 250 میلیون گرفتم و فصل دوم 300 میلیون که از آن پول هنوز 180 میلیون طلب دارم. البته بحث من اصلا مالی نبود. روزی که آن‌ها آمدند جلو، ما قراردادمان را بسته بودیم و امکان این وجود نداشت که قرارداد را فسخ کنیم. مگر من گفتم پول می‌خواهم؟ اصلا مگر من گدا هستم که بحث مالی را پیش می‌کشند؟
*الان نمی‌توانی از الامارات جدا شوی؟
من این قدر به مسئولان الامارات گفتم می‌خواهم برگردم که می‌گویند پژمان خودش را زده به مصدومیت و به من مشکوک شده‌اند. امسال فقط فرهاد پورغلامی بود که دنبال مشکلات تیم می‌دوید. ما هم امکان بازگشتمان نبود. الان هم متاسفم که صالح نیا بحث صندوق جمع آوری پول از طریق خیریه را پیش می‌کشد. مگر ما گدا هستیم که می‌خواهند پول جمع کنند از خیریه؟ من بازیکن شیرازی یا اصفهانی نیستم که خبر نداشته باشم از وضعیت ملوان. یکی از مسئولان ملوان گفته که پژمان هم خبر از جیب ما دارد هم می‌داند ما چند تا شلوار داریم. پس من می‌دانم چه مشکلاتی دارند. جالب است که تا نیم فصل هم کاری نکرده‌اند برای ما. من خودم دنبال این هستم که بیایم بیرون یا اخراج شوم. هیچ کدام از مسئولان ملوان کاری نکرده که من به تیم برگردم و اگر الان بحث بازگشتم مطرح است، به خاطر تلاش‌های خودم است.
 
*هنوز از الامارات اخراج نشده‌ای؟
هنوز اخراج نشده‌ام. هر کاری از دستم بربیاید انجام می‌دهم که اخراج شوم. همه کار کردم که آزادم کنند. حتی شماره تلفن هم دادم از خلعتبری و اولادی که بیایند به جای من با این بازیکنان مذاکره کنند تا به من رضایتنامه بدهند.
*ولی می‌گویند لیست ملوان پر است؟
نه. می‌توانند یک بازیکن آزاد بگیرند. من اگر برگردم، به عنوان بازیکن آزاد برمی‌گردم.
 
*از دست صالح‌نیا ناراحت نیستی که این حرف‌ها را زده؟
خدا شاهد است من هیچ وقت با بزرگ‌تر از خودم بد صحبت نکرده‌ام ولی معلوم است صالح‌نیا فشار زیادی را تحمل می‌کند و خواسته با این حرف‌ها رفع تکلیف کند. اما این هم درست نیست که توپ را بیندازد به زمین ما. او پدر فوتبال گیلان است اما درست نیست که ما را خراب کند. وقتی ما قراردادمان را بستیم چطوری باید از تیم‌هایمان جدا می‌شدیم؟ خنده‌دار است واقعا.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس