کد خبر 914981
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
نورمحمد تربتی نژاد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مقرر شد بعد از برگزاری جلسه با اعضای موثر شورای اقتصاد در مورد طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی و سوال از رئیس جمهور تصمیم گیری شود.

به گزارش مشرق، نورمحمد تربتی نژاد سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با محوریت اعلام نرخ خرید تضمینی برگزار و نامه جمعی از نمایندگان که در تاریخ ۱۴ آبان ماه در زمینه عدم اجرای قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی توسط دولت ارسال شده بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

نامه ۱۰۰ نماینده مجلس به روحانی

اولتیماتوم معیشتی مجلس به دولت

وی افزود: در نشست روز گذشته مقرر شد گزارشی از نارسائی‌های اجرای قانون مذکور از جمله اعلام دیر هنگام قیمت خرید تضمینی محصولات اساسی، عدم رعایت حداقل افزایش قیمت این محصولات براساس نرخ تورم سالانه و عدم پرداخت جریمه ناشی از دیرکرد پرداخت مطالبات  کشاورزان توسط کمیسیون تهیه شود.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس ادامه داد: گزارش تهیه شده توسط کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در خصوص تخلفات دولت در زمینه اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی به هیات رئیسه مجلس جهت تصمیم گیری پیرامون نحوه برخورد با تخلفات ارائه می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه برخی از نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در رابطه با تخلفات دولت در زمینه اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی و سوال از رئیس جمهور را مطرح کردند، خاطرنشان کرد: مقرر شد بعد از برگزاری جلسه با اعضای موثر شورای اقتصاد در مورد طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی و سوال از رئیس جمهور تصمیم گیری شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس