ولایتی نمایه

ولایتی در دیدار با نمایندگان حرکت جهاد اسلامی و حماس، دستیابی به پیروزی های اخیر در برابر رژیم صهیونیستی را تبریک گفت.

به گزارش مشرق، علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل روز سه شنبه ۶ آذرماه با هیات عالی از نمایندگان حرکت جهاد اسلامی و حماس دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در ادامه ملاقات های وی در حاشیه یازدهمین نشست شورای عالی بیداری اسلامی انجام می شد، ضمن تبریک پیروزی بزرگ ملت فلسطین در برابر رژیم کودک کش صهیونیستی گفت : دشمنان از این پیروزی های بزرگ شما خشمگین و دوستان شما خرسند شدند چرا که توانستید هیمنه پوشالی آن را بشکنید و این توفیق بزرگی برای ملت فلسطین محسوب می گردد و نشانه دیگری است از این که تنها راه نهایی در برابر توطیه دشمنان همانا راه مقاومت و ایستادگی است.

بیشتر بخوانید:

سفیر آمریکا دلیل تاخیر در اعلام «معامله قرن» را فاش کرد

نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی+عکس

ولایتی افزود: غربی ها در جهت تامین منافع خود در منطقه همواره  موازنه قدرت را به گونه ای  طراحی می کنند که در جهت تامین امنیت و منافع رژیم اشغالگر قدس باشد اما با اتحاد ملت های مسلمان و با به وجود آمدن هسته مقاومت این توطئه ها با شکست مواجه شده و به لطف الهی خواهد شد.

ولایتی تصریح کرد:  فلسطین در این مبارزه تنها از خودش دفاع نمی کند بلکه از کل امت اسلام دفاع می کند و مقام معظم رهبری همواره تاکید فرموده اند که  مسئله اصلی جهان اسلام، مسئله فلسطین است و این موضوع بسیار مهمی است .

وی به حضور چشمگیر همه مردم و ملت  فلسطینی در این مبارزه اشاره کرد و افزود: بسیار موجب امیدواری است که مجموعه مقاومت و همه ملت فلسطین در انتفاضه سوم حضور دارند و علیرغم آنکه شهیدان زیادی را هم در این راه تقدیم می کنند اما نا امید نشده و رژیم صهیونیستی  و تمامی حامیان آنان را زمین گیر کرده اند و مطمئن هستیم مقاومت فلسطین پیروز خواهد شد .

در ادامه این دیدار هیئت فلسطینی نیز ضمن تشکر و قدردانی از ملت و دولت ایران  و ولایتی به خاطر تحلیل دقیق از اوضاع منطقه و فلسطین گفت: آنچه اکنون به وقوع پیوسته، تلاش برای تجاوز به تمام سرزمین های اسلامی و نه محدود به فلسطین است و خطر رژیم صهیونیستی به کل امت اسلامی امتداد پیدا می کند و این واقعیت این رژیم است .

در این دیدار یکی از اعضا هئیت نیز تاکید کرد: این نبرد، نبرد امت اسلام است و نه فقط فلسطینی ها و نقش فلسطین این است که با تمام وجود از ناموس، خاک، فرهنگ، عقیده و تمدن خود دفاع کند و مسیر مقاومت را حفظ کنند و بی تردید این توطئه ها شکست خواهد خورد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس