نقوی حسینی

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: گاهی اوقات رفتارها و گرایش‌های سیاسی نمایندگان مجلس و دولتی‌ها در اولویت‌ قرار گرفتن طرح‌ها و لوایح در مجلس اثرگذار است.

به گزارش مشرق، سیدحسین نقوی‌حسینی با تاکید بر ضرورت همدلی دولت و مجلس برای حل مشکلات معیشتی مردم، اظهار داشت: دولت و مجلس اتفاق نظر دارند که مشکلات اقتصادی اولویت اول کشور است اما متاسفانه در عمل این مسئله را نمی‌بینیم در حالی که باید انعکاس این اولویت در عملکرد همه نهادهای کشور دیده شود.

بیشتر بخوانید:

دخالت هیئت رئیسه مجلس در بررسی طرح‌ها و لوایح

وی درباره عملکرد مجلس برای حل مشکلات اقتصادی کشور، گفت: مجلس تاکنون طرح‌های نسبتا خوبی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تهیه کرده است.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره کارنامه دولت برای حل مشکلات معیشتی کشور، تصریح کرد: دولت عملکرد درخوری در این زمینه نداشته و از نظر دولتمردان تصویب لوایح چهارگانه مربوط به FATF می‌تواند نقش موثری در تسهیل‌سازی فعالیت‌های اقتصادی داشته باشد در حالی که تصویب لوایح مربوط به FATF هیچ کمکی به حل مشکلات اقتصادی ما نمی‌کند.

نقوی‌حسینی اظهار داشت: جای تأسف است که گاهی رفتارها و گرایش‌های سیاسی بر رفتار نمایندگان مجلس و دولتی‌ها غالب می‌شود و بعضا هم این مسئله در اولویت‌ قرار گرفتن بررسی طرح‌ها و لوایح در مجلس اثرگذار است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس