حسین نوری

محمدرضا گرایی از رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان حذف شد اما حسین نوری برای کسب مدال برنز رقابت خواهد کرد.

به گزارش مشرق، دیدارهای مرحله نیمه نهایی سه وزن ۶۰، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی ۲۰۱۸ جهان در بوداپست مجارستان در حال برگزاری است که در نیمه نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم میرجان شرماخانبت از قزاقستان ۳ بر یک مغلوب  آرتم سورکوف از روسیه شد تا با شکست کشتی گیر قزاق، محمدرضا گرایی هم دیگر شانسی برای کسب مدال برنز نداشته باشد و از دور مسابقات حذف شود.

اما در وزن ۸۷ کیلوگرم، ژان بلنیوک از اوکراین که در دور قبل حسین نوری را ۴-۲ شکست داده بود، در مصاف با اسلام عباس اف از آذربایجان به برتری ۵-۱ رسید و فینالیست شد تا بدین ترتیب حسین نوری در جدول بازنده ها شانس کسب مدال برنز داشته باشد.

تاکنون هفت نماینده کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی به روی تشک رفته اند که سعید عبدولی در 82 کیلوگرم ساعتی دیگر برای کسب مدال برنز به مصاف ماکسیم مانوکیان دارنده مدال طلای جهان از ارمنستان می رود. همچنین حسین نوری عصر فردا در جدول شانس مجدد وزن 87 کیلوگرم برای مدال برنز مبارزه خواهد کرد.

مسلم نادری خادم در 55 کیلوگرم، مهرداد مردانی در 60 کیلوگرم، محسن حاجی پور در 63، محمدرضا گرایی در 67 و محمدعلی گرایی در 72 کیلوگرم پنج حذف شده کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی هستند.

همچنین فردا ظهر پژمان پشتام در 77 کیلوگرم، مهدی علیاری در 97 و شهاب قوره جیلی در 130 کیلوگرم آخرین نمایندگان کشتی فرنگی ایران هستند که به میدان خواهند رفت.

نتایج دیدارهای نیمه نهایی سه وزن دوم کشتی فرنگی:

۶۰ کیلوگرم:

ویکتور سیوبانو (مولداوی) ۶ - کریستین فریس (صربستان) ۳

سرگئوی امیلین (روسیه) ۹ - آیدوس سلطان گالی (قزاقستان) ۰

۶۷ کیلوگرم:

آرتم سورکوف (روسیه) ۳ - میرجان شرماخانبت (قزاقستان) ۱

داوور استفانک (صربستان) ۸ - گورگ ساهاکیان (لهستان) ۰

۸۷ کیلوگرم:

مهتان بشار (ترکیه) ۲ - بخان اوزدوئف (روسیه) ۱

ژان بلنیوک (اوکراین) ۵ - اسلام عباس اف (آذربایجان) ۱

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس