رئيس جمهوري در يکي از مدارس که در محدوده محل سکونت سابقش در نارمک قرار دارد، به ذکر خاطره‌اي از قاسمعلي هدايت هم‌دانشکده‌اي انقلابي‌اش پرداخت که به دست منافقين کوردل به شهادت رسيد.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور که پيش از ظهر امروز پنجشنبه به منظور بهره‌برداري از چند هزار پروژه آموزشي و پرورشي به مدرسه شهيد قاسمعلي هدايت رفته بود، با اشاره به سوابق آن شهيد بزرگوار، گفت: در دانشگاه علم و صنعت با شهيد هدايت هم‌دانشکده‌اي بودم که او در کنار تحصيل با کار کردن خرج و مخارج مادرش را نيز تامين مي‌کرد.
وي ادامه داد: اوايل انقلاب در دانشگاه علم و صنعت بحث‌هايي پيش آمد که گروهي به سمت منافقين رفته و با طرفداران انقلاب اختلاف پيدا کردند که به همين منظور براي حل اختلاف يک هيئت حکميت تشکيل شد و شهيد هدايت که فرد مرضي‌الطرفين بود، براي قضاوت انتخاب شد و زماني که دو طرف حرف‌هاي خود را زدند، ايشان حق را به طرفداران انقلاب داد.
احمدي‌نژاد خاطر نشان کرد که بعدا زماني که منافقين اعلام جنگ کردند، شهيد هدايت را به جرم طرفداري از نيروهاي انقلاب و در ماه مبارک رمضان مقابل چشمان مادر پيرش ترور کرده و به گلوله بستند و امروز، اين افراد در اروپا راست راست مي‌گردند و مدعي حقوق بشر هستند.
رئيس جمهور پس از سخنراني در اين مراسم با حاضران در جلسه به گفت‌وگو پرداخت و به سخنان آنها گوش داد و هنگام خروج از مدرسه نيز با جمعيتي که براي ديدن او مقابل درب مدرسه تجمع کرده بودند، مواجه شد.
جمعيت حاضر در پشت درب مدرسه شهيد قاسمعلي هدايت با ديدن ماشين حامل رئيس جمهوري با سر دادن شعارهايي همچون صلي علي محمد/ بوي رجايي آمد، از وي استقبال کردند که احمدي‌نژاد هم متقابلا به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.
رئيس جمهور در اين ديدار 10 الي 15 دقيقه‌اي پاي درد دل مردم نشست و البته طبق معمول اين برنامه‌ها نامه‌هاي مردمي هم توسط همراهان احمدي‌نژاد جمع‌آوري ‌شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس