کد خبر 899922
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
خودسوزی

مردی پس از آن که همسر 50 ساله اش را در پشت بام ساختمان در حال احداث به آتش کشید، خود را نیز با ریختن نفت آتش زد و هر دو نفر به طرز دلخراشی جان باختند.

به گزارش مشرق، این حادثه صبح روز جمعه گذشته در حالی رخ داد که مرد 55 ساله ای به خاطر برخی اختلافات خانوادگی و مشاجره با همسرش، به شدت عصبانی شد اما روز حادثه خشم خود را بروز نداد. او که در حال ساختن ساختمان سه طبقه در شهرک مهرگان بود، برای کشاندن همسرش به پشت بام بهانه ای تراشید و به او گفت: برویم پشت بام را تمیز کنیم که وقتی گچکار برای انجام امور ساختمانی می آید پشت بام تمیز باشد. در این هنگام دختر مرد 55 ساله نیز خواست تا به همراه پدر و مادرش به پشت بام برود و به آن ها کمک کند ولی مرد که نقشه هولناکی برای قتل همسرش کشیده بود، از رفتن دخترش به پشت بام جلوگیری کرد و به او گفت: نه! شما نمی خواهد بیایی! و بدین ترتیب زوج میان سال راهی پشت بام شدند.

هنوز چند دقیقه بیشتر از این ماجرا نگذشته بود که مرد میان سال از پله ها پایین آمد ولی هنوز به در ساختمان نرسیده بود که ناگهان خود را به آتش کشید و به بیرون از ساختمان رفت. گزارش اختصاصی خراسان حاکی است، پسر جوان این مرد که بیرون از منزل بود با دیدن این صحنه وحشتناک، هراسان به سوی او دوید اما کاری از دستش ساخته نبود! رانندگان یک آژانس تلفنی که در همان نزدیکی بودند با مشاهده مردی که در شعله های آتش می سوخت بلافاصله با برداشتن یک تخته پتو به سوی او دویدند و شعله های آتش را با پیچاندن پتو به دور مرد مذکور خاموش کردند.

این در حالی بود که مرد مصدوم با دست خود به بالای ساختمان اشاره می کرد. پسر جوان این مرد وقتی نگاهی به طبقه بالای ساختمان سه طبقه در حال ساخت انداخت سروصدای مادرش را شنید و هراسان و وحشت زده پله های ساختمان را طی کرد اما دیگر دیر شده و مادر او نیز در حالی به شدت سوخته بود که وضعیت بسیار وخیمی داشت. بنابراین گزارش، دقایقی بعد و در پی تماس اهالی محل، نیروهای اورژانس عازم محل وقوع این حادثه هولناک شدند و زوج میان سال را در حالی به مرکز درمانی انتقال دادند که آنان آخرین نفس هایشان را می کشیدند.

بیشتر بخوانید:

درگیری مرگبار دسته‌جمعی در پارک دانشجو

مرگ دختر ۳ ساله بر اثر کودک آزاری +عکس

هنوز چند ساعت از انتقال مصدومان به بیمارستان نگذشته بود که تلاش کادر درمانی برای نجات زن 50 ساله به نتیجه نرسید و او بر اثر شدت عوارض ناشی از سوختگی جان سپرد. در همین حال با گزارش ماجرای آتش سوزی به قاضی ویژه قتل عمد، قاضی «کاظم میرزایی» عازم مرکز درمانی شد و تحقیقات مقدماتی خود را آغاز کرد چرا که پزشکان معالج با توجه به وضعیت وخیم این زوج، از زنده ماندن آنان ابراز ناامیدی کردند. مرد میان سال که هنوز رمقی در بدن داشت درباره چگونگی ماجرا به قاضی ویژه قتل عمد گفت: من و همسرم برای جارو کردن خاک ها و نخاله ها به پشت بام ساختمان رفتیم اما نفهمیدم چه اتفاقی افتاد ...!


به گزارش خراسان، چند ساعت بعد از مرگ زن 50 ساله، همسر او نیز به دلیل سوختگی 100 درصد و بر اثر عوارض شدید سوختگی جان خود را از دست داد و بدین ترتیب پرونده جنایی مقابل قاضی میرزایی گشوده شد. قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد که به تحقیقات و بررسی های خود درباره چگونگی وقوع این جنایت هولناک ادامه می داد، به بازدید میدانی از محل آتش سوزی پرداخت تا از نزدیک موضوع را بررسی کند. در همین حال پسر 30 ساله مقتولان با بیان برخی مشکلات خاص در زندگی پدر و مادرش و مشاجره های دایمی آنان در پی اختلافات خانوادگی گفت: در لحظه وقوع حادثه من بیرون از منزل نشسته بودم که دیدم پدرم در حالی که آتش گرفته بود روی زمین افتاد بعد از آن با کمک اهالی محل شعله های آتش را خاموش کردیم. گزارش خراسان حاکی است، بررسی های میدانی قاضی کاظم میرزایی نیز نشان داد مرد 55 ساله پس از آن که همسرش را به پشت بام کشانده 20 لیتری حاوی نفت را روی او ریخته و با روشن کردن فندک، همسرش را به آتش کشیده است.

این مرد که مقداری از نفت ها را نیز روی خودش خالی کرده بود هنگامی که از پله ها پایین آمد دست به خودسوزی زد و خودش را نیز به آتش کشید. تحقیقات بیشتر درباره این ماجرای وحشتناک از سوی قاضی ویژه قتل عمد همچنان ادامه دارد.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس