کد خبر 899810
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
پژمانفر

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر گفت: وزیر راه به جای اطلاعیه علیه امام جمعه، اظهارنظر درباره FATF یا "اظهارات انقلابی‌ها"، بهتر است به وظیفه خود در وزارت راه عمل کند.

به گزارش مشرق، نماینده مردم مشهد در مجلس با اشاره به اطلاعیه وزارت راه درباره انتقاد حجت‌الاسلام‌والمسلمین صدیقی از عملکرد این وزارتخانه، گفت: برخی نماز جمعه در ایران را با نماز جمعه در عربستان اشتباه گرفته و تصور می‌کنند که تریبون نماز جمعه نباید مشکلات اجتماعی و اقتصادی مردم را در نماز جمعه مطرح کرد درحالی‌که تریبون نماز جمعه باید مشکلات و دغدغه‌های مردم را منعکس کند.

وی با بیان اینکه، طرح مشکلات کامیون‌داران توسط امام‌جمعه موقت تهران اقدامی شایسته و قابل قبول است، تصریح کرد: اگر وزارت راه مدعی است که رابطه خوبی با کامیون داران دارد، باید پاسخ بدهد که چرا با وجود این رابطه خوب، مشکل کامیون داران حل نشد؟ ما در مجلس مشکلات کامیون داران را بررسی کرده‌ایم و می‌دانیم که مشکل کامیون داران هنوز رفع نشده است.

بیشتر بخوانید:

بررسی لایحه الحاق به CFT در مجلس

نمایندگان هوشمند باشند؛ حق شرط در CFT فریب است


نماینده مردم مشهد با بیان اینکه، "وزارت راه به جای پاسخ به امام‌جمعه تهران بهتر بود از نقد آقای صدیقی استقبال می‌کرد"، تصریح کرد: اعتراض نسبت به مشکلات مردم وظیفه امام‌جمعه است اما اظهارنظرهای پیاپی درباره مسائل چون FATFجزو وظایف وزیر راه نیست؛ مسئله این است که آقای وزیر می‌گوید هزینه حرف‌های انقلابی را باید مردم بپردازند و روابط عمومی وزارت راه می‌گوید چرا نسبت حرف‌های بی‌ربط را به ایشان داده‌شده است. همه دلسوزان انتظار دارند که وزارت راه به وظیفه اصلی خود توجه کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس