سرلشکر سلامی نمایه

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: شنا کردن در مدیترانه را تمرین کن چرا که به زودی هیچ راهی جز به دریا گریختن ندارید.

به گزارش مشرق، سردار حسین سلامی صبح امروز در رزمایش اقتدار بسیجیان شهر اصفهان در میدان امام علی(ع) اظهار کرد: اصفهان شهر شهیدان والامقام و شهر ستاره‌های درخشان در سپر افتخارات اسلام است.

وی با بیان این که اصفهان شهر انسان‌های شجاعی است که همواره در دفاع از اسلام و حریم اهل بیت(ع) پیشگام و پرچم‌دار بوده‌اند، افزود: شهادت 23 هزار شهید استان اصفهان نشانگر صدق وعده و وفای مردم نجیب، مؤمن و ولایت‌مدار این استان است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این روزها رایحه دل انگیز حضور باشکوه مردم انقلابی در تمام سرزمین ایران جان‌های مشتاق را لبریز و سرشار از عطر جهاد و شهادت کرده است؛ مردم ایران در این ایام که مصادف است با ایام حزن و سوگواری سالار شهیدان، دوباره روح عاشورا را بر پیکره امت اسلامی تجلی بخشیدند.

** عکس‌‍‌العمل مردم اهواز مقابل سناریو خطرناک بی‌نظیر بود

وی خاطرنشان کرد: حادثه تروریستی اهواز هرچند سناریویی خطرناک طراحی شده بود اما عکس‌العمل مردم آن دیار بی‌نظیر بود؛ حضور پرشور مردم اهواز نشان داد که محاسبات مادی دشمنان ایران اسلامی نمی‌تواند برای این ملت قابل اعتنا باشد.

سلامی اذعان داشت: ثبات قدم را به همه جهانیان نشان داد، همواره این مردم بودند که در طول تاریخ 40 ساله پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی بودند؛ پیوند بین امت و امام(ره) رمز پیروزی مردم ایران در همه عرصه‌های تقابل با جبهه استکبار بوده است.

وی تصریح کرد: نمی‌توان کشوری را در تاریخ یافت که 40 سال در مقابل اجتماع قدرت‌های بزرگ، سربلند و سرافراز ایستاده باشد و به دنبال پیشرفت، اقتدار و منزلت‌یابی جهانی باشد.

نمی‌توان در تاریخ تقابلی را یافت که نظام سلطه آن قدر از ملتی همانند ایران شکست خورده باشد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: این فقط به برکت اعتماد مردم به نظام و تبعیت آنان از رهبر معظم انقلاب اسلامی به دست آمده است.

وی ادامه داد: در مسیر یک مبارزه سخت ده‌ها سال دشمنان خود را شکست داده‌ایم، نمی‌توان تقابلی را در تاریخ یافت که در آن نظام سلطه جهانی با محوریت آمریکا به عنوان قدرت ظاهری و بزرگترین قدرت‌های اقتصادی آنقدر از دست یک ملت همانند ایران شکست خورده باشد.

سلامی تأکید کرد: ملت بزرگ ایران شاه را به عنوان رکن مستحکم آمریکا در منطقه و جهان شکست داد که یکی از عظیم‌ترین شکست‌های آمریکا از ملت ایران بود؛ پس از آن جوانان این مرز و بوم به میادین دفاع و نابرابرترین و طولانی‌ترین جنگ قرن بیستم توانستند بزرگترین ائتلاف جهانی را در 8 سال شکست دهد.

** جنگ به ما یاد داد به اندازه شکست دادن قدرت‌ها باید قوی باشیم

وی بیان داشت: آن دفاع بی‌سابقه و بی‌نظیر بازدارندگی تاریخی و ابدی و امنیت و آرامش پایدار در این کشور در جهانی پر از آشوب بسازد؛ از جنگ آموختیم اگر بخواهیم ادامه حیات دهیم باید به اندازه شکست دادن قدرت‌های بزرگ قوی باشیم و قدرت سازی کنیم چون آن دفاع بزرگ پایان شکست دشمنان نبود بلکه نقطه آغاز یک جنگ تمام عیار بود.

سلامی اضافه کرد: خداوند خلف وعده نمی‌کند و در قرآن اعلام کرده که وعده او تخلف‌ناپذیر است و ما در مسیر وعده‌های الهی پیش می‌رویم؛ آمریکایی‌ها هر آنچه اندیشیده‌اند با شکست مواجه شد، آنان می‌خواستند خاورمیانه جدید بسازند و مهره‌های سیاسی خود را بر سرزمین‌های اسلامی حاکم کنند اما همه این آرزوها فروپاشید.

وی عنوان داشت: بیداری اسلامی آغاز شد و آمریکایی‌ها هر روز با یک تشییع جنازه سیاسی مواجه شدند و سیطره آنان بر جهان اسلام کوچک شد و امروز در مسیر زوال قدرت به سر می‌برند.

** آمریکا هیچ‌زمانی به اندازه امروز ضعیف نبوده است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متذکر شد: هیچ زمانی آمریکا به اندازه امروز ضعیف و ناتوان نبوده است، کدام پیروزی، اراده و تحول توسط آمریکا صورت گرفت؟ آیا این همه هزینه در خاورمیانه کوچک‌ترین توفیق سیاسی برای آمریکا داشته است؟ چرا عراق در اختیار آنان نیست و آرزوهای آنان در سوریه نقش بر آب شد؟

وی ابراز داشت: آمریکا نتوانست امنیت رژیم صهیونیستی را تأمین کند و عربستان را از باتلاق و بن بست نافرجام خارج کند؛ همچنین نتوانست ایران را در انزوا قرار دهد و متحدان خود را در کنار خود قرار دهد.

سلامی ادامه داد: ترکیه، پاکستان و چین در عرصه سیاسی و اقتصادی از آمریکا دور شده اند؛ آمریکا حتی نتوانسته هم‌گرایی اتحادیه اروپا را با خود حفظ کند و جنگ سرد را با سوریه آغاز کرده است.

** شکست بزرگ آمریکا در راه است

وی خاطرنشان کرد: آمریکا از شکست‌های پی در پی درس و از تاریخ عبرت نمی‌گیرد؛ اگر آمریکا به سیاست‌های خود ادامه دهد، به گفته رهبر معظم انقلاب شکست بزرگ دیگری را به زودی به آمریکا تحمیل خواهیم کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان داشت: مردم در طول این 40 سال بدون اعتنا به هیچ قدرتی توانستهاند بزرگترین پیروزی‌ها را به دست آورند؛ امروز اسلام یک آرایش به هم پیوسته قدرت در مقابل دشمنان را ایجاد کرده است.

وی افزود: دشمنان باید این واقعیت را بدانند که نفوذ ما در جهان اسلامی از جنس نفوذ آمریکایی‌ها نیست، حضور نظامی ما در سوریه محدود و از جنس مستشاری است و حضور ارزش‌ها و روح جهاد است؛ نفوذ ایران در جهان اسلام نفوذ معنوی و اعتقادی است؛ جهان اسلام به تدریج در حال بازیابی مجد و عظمت خود است.

** ملت ایران عزت با سختی را بر ذلت در رفاه ترجیح می‌دهند

سلامی اضافه کرد: دشمنان تلاش کردند با چاشنی یک عملیات روانی خطرناک فضای جامعه ما را ملتهب کنند و فکر می‌کردند اما مردم به فراخوان‌های آنان جواب رد دادند؛ باید این واقعیت را بدانند که ملت ایران عزت با سختی را بر ذلت در رفاه ترجیح می‌دهند.

وی اذعان داشت: کسانی که فکر می‌کنند سازش با آمریکا حیات‌بخش اقتصاد ماست، یا مسیر نظام را نمی‌دانند و یا خود را به ناآگاهی زده‌اند؛ وابستگی ایران پیش از انقلاب به آمریکا، ما را به کشوری فاقد استقلال سیاسی تبدیل کرده بود به طوری که مستشاران آمریکایی آن را اداره می‌کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: هیچ کس اسلام و نظام را بر این ملت تحمیل نکرده و آنان خود رأی داده‌اند و با صدها هزار شهید دفاع کرده‌اند و در مقابل دشمنان صف‌آرایی کرده‌اند؛ آیا بیش از حجت می‌خواهید برای آنکه مردم خود انتخاب کرده‌اند که با عزت زندگی کنند؟

وی یادآور شد: ما همه موانع را پشت سر گذاشته ایم و مشکلات اقتصادی فعلی بسیار کوچکتر از اراده مردم است، با هم پیش خواهیم رفت و نشان خواهیم داد که شایسته استقلال خواهیم بود.

سلامی در پایان بیان کرد: رژیم صهیونیستی هیچ یک از عناصر یک کشور و حکومت را در اختیار ندارد و در تراز تهدید ما نیست، حزب‌الله برای در هم پیچیدن آن کافی است؛ به نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام می‌کنم که شنا کردن در مدیترانه را تمرین کند چراکه به زودی هیچ راهی جز به دریا گریختن ندارد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 37
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 12
 • IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  افرین . درود بر ایران و ایرانی
  • IR ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   44 10
   نتانیابو و ترامپت از سپاه بسیار حساب میبرند و کابوس شبشان شده است.لولو های تو خوابشون هم همین سردار سلامی و سردار قاسمی هستن درود بر شما
  • IR ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   44 7
   یا لثارات الحسین ع
  • IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
   5 4
   حضرت آقا این روزها خوب به رزمندگان اسلام روحیه داده. چیزهایی گفته که جزو اسرار است و به زودی محقق خواهد شد. ان معی ربی
 • IR ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  55 20
  وقتی آزمایش هنگامه شود مردها کم میشوند. زنده باشی رزمنده عزیز
 • حسین DE ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  75 16
  آفرین سردار. جماعت بزدل لیبرال یه بهانه تنش زدایی و از این دست اراجیف مدام میگن نباید تهدید کرد کشور دیگر را ! اینا یا انقدر احمقن یا خودشون را به حماقت زدند. آمریکا و اسراییل هر کشور هستند؟ جایی هست که آمریکا و اسراییل علیه مردم ایران کاری نکرده باشند؟ لیبرالهای بی شعور بدونند اگر بهترین تسلیحات هم داشته باشی ولی برای دشمنت رجز نخونی این را به حساب انفعال تو میگذاره و میاد سر بختت و بهت حمله میکنه. باز کردن گارد حماقت هست , کار عاقلانه بستن گار دفاعی و تهدید پیشگیرانه دشمنی هست که ثابت کرده به زن و کودک و پیر هم رحم نمیکنه.
 • US ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  56 11
  درود بر سردار عزیز سپاه پاسداران.زنده باد ارتش و سپاه مومن و خداپرست ایران زمین...همانطور که رهبری فرمودند باید صدای شیطان را خفه کرد.وقتی الغای شیطان که دشمن انسانهاست مثل سلاح شیمیایی ذهن ها و ایمانها رو سست میکنه باید صداهای شیطان خفه بشود.وگرنه که در صحنه های واقعی توانایی و جربزه رویارویی با نیروهای مومن و خداپرست و مقتدر ایران زمین را ندارند.
 • IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  49 10
  الله اکبر
 • IR ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  32 10
  خخخ قشنگ بود سردار شنا در مدیترانه دمت گرم سردار این از اون توصیه های باحال بود
 • US ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  4 12
  برای چه یک سوم آنها پودر نمی‌کنید. چون دریا آلوده میشه گفتم
 • عماد IR ۱۵:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  28 11
  آمریکا تمام شد و خواهد دید چطور سر فرزند ناخلفش یعنی اسرائیل را جلوی چشمش میبریم
 • IR ۱۶:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  13 23
  هروقت تونستین ترور رو به تلاویو بیارین و صهیون را پایین بکشین پائین نتانیاهوهم شنا میکنه
 • BE ۱۷:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  22 18
  خشکی ها رو که به کثافت کشیدن / برن توی دریا اونجا رو هم کثیف میکنن
 • IR ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  14 38
  پاسخ ما در برابر بمب اتمی اسرائیل چیست؟
  • SE ۱۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   14 7
   پاسخ ما اعتماد بر آن خدایی است که قویتر از بمب اتمی اسرائیل وامریکا است
  • IR ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   11 3
   هدف قراردادن مرکز هسته ای دیمونا پاسخ ماست .
  • US ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   4 5
   اسرایل با چند بمب اتمی که بزنه به ایران خسارتهای زیادی میزنه در مقابل باباران موشک ایران و حملات پهبادی اسرایل رو از نقشه محو میکنه
  • IR ۱۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   6 2
   اینم واقعا یه سئوال هست.........................
  • کامران IR ۱۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   6 5
   هرچه بزنن از همان نوع خواهند خورد، طبق وعده رهبر
  • احمد IR ۲۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   6 5
   نادانی بلای بدی است . آنهارفتنی هستند .
  • IR ۲۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   2 3
   موشک، یادت نرود کل مساحتی را که این قوم اشغال کرده قد محله نظام تورقوزاباد تهران هم نیست. یعنی چندین موشک کار را تمام میکند. بعلاوه، تمام سران و حامیان اشغال در انجا مسافرند که با اولین موشکها و نا امنی بدلیل عدم حس تعلق و وطن محل اشغال را ترک خواهند کرد.
  • IR ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   1 6
   اتحاد و همدلی ما هم بمب اتم خواهد بود
  • IR ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   3 3
   چند تا بمب اتم میخواد بندازه ؟ یکی دو تا چند تا ؟ تا اولیش رو بندازه خودش محو شده و دومی در کار نیست
  • DE ۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   4 8
   عموجان تو راحت وآسوده باش پاسخش را در ثانیه اول صدها هزار راکت وموشک وبمب حزب الله و فلسطین وعراق و سوریه خواهند داد و در ثانیه دوم صدها موشک نقطه زن ایران کل آپارات اتمی صهیون را نابود خواهد کرد تنگه ها بسته و جنگ جهانی سوم شروع میشود اسراییل نابود شده و نقشه ایران دو برابر حالا میشود.....ضمنا خود صهیون وقتی درمورد حمله به ایران فکر میکند پوشک خود را عوض میکند.توچطور؟
  • YasharTurk IR ۰۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
   5 10
   خداوند سبحان می فرماید:وَ إِنَ‌ لِلَّذِينَ‌ ظَلَمُوا عَذَاباً دُونَ‌ ذٰلِکَ‌ وَ لٰکِنَ‌ أَکْثَرَهُمْ‌ لاَ يَعْلَمُونَ‌. و برای ستمکاران عالم (در دنیا) عذابی پیش از آن (جهنم قیامت) خواهد بود ولیکن اکثرشان نمی‌دانند. و همان طور که سردار سلامی در پایان بیان کرد:(رژیم صهیونیستی هیچ یک از عناصر یک کشور و حکومت را در اختیار ندارد و در تراز تهدید ما نیست، حزب‌الله برای در هم پیچیدن آن کافی است) کشورهایی چون امریکا و رژیم صهیونیستی قرار نیست از بیرون نابود شوند بلکه آنها از درون نابود خواهند شد.همچون شوروی که قدرت و عظمتش از آمریکا و رژیم صهیونیستی بیشتر بود.
  • مهدی IR ۰۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
   2 5
   خوب در استراتژیک جهانی امروزی بمب اتمی برای نزدن است!! هر کشوری فرقی نداره! هر کشوری از بمب اتمی استفاده بکنه پاسخ اتمی جبهه مخالف خودش رو دریافت میکنه! میپرسید چرا؟!! چون در غیر اینصورت مثلا بمب اتمی صهونیستها که در جناح آمریکا و فرانسه و در کل غرب هستند بی پاسخ بمونه جناح روسیه و چین و ... ضعیف میشه قدرت اتمیشون در دنیا حتی اگر ذراتخوانشون قویتر باشه!!!
  • e RO ۰۶:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
   5 8
   جواب این سوالت گفتنی نیست بلکه مطالعه کردنی و یه ذره سواد سیاسی رو بالا بردنی. اگه کسی ساختار مقاومت و عمق نفوذش رو و ترس بدتر از مرگ اسرائیلی ها رو فهمیده باشه دیگه یه همچین سوالی براش پیش نمیاد. آقا سواد سواد سواد مطالعه مطالعه مطالعه
 • سیداحمد IR ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  8 6
  شناکردن راتمرین کن .. ما میاییم .
 • IR ۱۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  12 9
  اسرائیل این روزها در موقعیت روانی خیلی بدی قرارداره با همین سنخ صحبتها کفتارهای کودک کش حسابی میترسند
 • IR ۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  17 9
  درود بر سردار سلامی
 • کورش IR ۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  8 7
  به فضل خدا روز نابودی اسراییل بسیار نژدیک خواهد ارتش صهیونیستی تا قبل پیدایش جمهوری اسلامی و حزب اله وحماس در همه جنگها پیزوز بوده به یاری خدا روزش که رسید مجاهدان راه حق طوری بزن این ر ژیم کودک کش را که فرصت استفاده از بمب اتمش را نداشته باشه
 • CA ۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  3 6
  وقتی به قول سردار سلامی مثلث چهار ضلعی میشه دیگه هیچ احتمالی غیر ممکن نیست.
 • دانشجو US ۲۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  7 8
  فکری برای کلاهک های هسته ایی اسرائیل بکنید ..
 • === IR ۲۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  1 3
  اگر ااسرائیل حمله اتمی پیش دستانه بکندیا نکند ایران بخاطر داشتن همپیمانان خود حزب الله وسوریه وعراق ویمن میتواند حمله گسترده ای انجام داده وتمام صهیوونیستها را فراری دهند.
 • IR ۰۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  4 8
  سلام سردار. پاینده باشی . کافی است همین حرفها گفته شود آنها خودشان راخراب می کنند
 • فقط وطن IR ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  6 5
  من باور نمی کنم این نظارت و کامتنها مربوط به یکفرد عاقل باشد
 • سید رضا IR ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  0 0
  تا زمانیکه در راه خدا قدم بر داریم ، خداوند ؛ کمک مان خواهد کرد !!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس