لاستیک

مدیرکل راهداری استان همدان از توزیع ۴ هزار و ۵۰۰ حلقه لاستیک بین کامیون‌داران حوزه کالا در استان خبر داد.

به گزارش مشرق، مصطفی پناهنده با اشاره به اینکه تأمین لاستیک یارانه ای از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و توزیع آن نیز توسط انجمن های صنفی و عاملان فروش لاستیک به شکل روزمره انجام می شود، اظهار داشت: از ابتدای مردادماه تأمین و توزیع لاستیک سنگین باری در دستور کار قرار گرفت که تاکنون 4 هزار و 500 حلقه لاستیک توزیع شده است.

وی با تأکید بر اینکه پیگیری مطالبات رانندگان در دستور کار است، افزود: پیگیری تحقق مطالبات به حق رانندگان ناوگان باربری مانند تأمین لاستیک در دستور کار مسؤولان مربوطه و نمایندگان صنفی آن قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

لاستیک کامیون هر جفت 900 دلار!

مدیرکل راهداری استان همدان حضور مستمر نیروهای این اداره کل و رفع مشکلات ایجاد شده را از اولویت های کاری این اداره کل عنوان کرد و خاطرنشان کرد: حضور مستمر مسؤولان در مراکز حمل و نقل بار و رصد امور مربوط به حمل و نقل کالا در کنترل و روان‌سازی فعالیت‌های این حوزه بسیار مهم و موثر است.

وی با بیان اینکه مشکلات به حق رانندگان در دست پیگیری و احصا است، از فعالیت رانندگان کالا و انجام بارگیری در سطح استان ابراز خرسندی کرد و یادآور شد: خوشبختانه روز گذشته (دوم مهرماه) یک‌هزار و 760 بارنامه در سطح استان صادر شد.

پناهنده ادامه داد: در همین راستا 28 هزار و 160 تن کالا از پایانه‌های کالا در استان به مناطق مختلف کشور جابجا شد.

وی ادامه داد: عمده کالاهای ارسال شده شامل محصولات کشاورزی، محمولات معدنی، انواع محمولات نفتی و سیمان بوده است.

گفتنی است در استان همدان 97  شرکت حمل و نقل کالا وجود دارد که از این تعداد 92 شرکت فعال است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس