کد خبر 895360
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
صنعت نفت آبادان - پیکان

در دیدار صنعت نفت آبادان - پیکان در هفته هفتم لیگ برتر، به دلیل پرتاب سنگ و اشیای مختلف کمک داور بازی مصدوم و این دیدار نیمه تمام ماند.

به گزارش مشرق، روزی نیست که در ورزشگاه‌های ایران اتفاقات عجیب و غریبی روی سکوها رخ ندهد، از جو متشنج میان تماشاگران گرفته تا پرتاب سنگ و اشیاء به داخل زمین. فینال جام حذفی فصل گذشته بود که یکی از هواداران استقلال به دلیل پرتاب سنگ، یکی از چشم‌هایش را از دست داد. امسال هم شرایط بدتر شده و هر هفته‌ای اتفاقات مشابهی روی سکوها رخ می‌دهد. ماجرای جدید به هفته هفتم و همین بازی‌های روز گذشته برمی‌گردد، جایی که دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و پیکان به دلیل پرتاب سنگ از سوی تماشاگران نیمه تمام ماند.

در دقیقه 85 این دیدار، یکی از بازیکنان نفت با پشتک زدن قصد پرتاب اوت را داشت که به دلیل تغییر قوانین، موعود بنیادی‌فرد داور بازی پرتاب اوت را خطا اعلام کرد. تماشاگران هم در واکنش به این تصمیم، شروع به پرتاب سنگ و اشیاء کردند. پرتاب اشیاء به حدی بود که بنیادی‌فرد به همراه کمک‌هایش تصمیم به توقف بازی گرفتند. در این میان، تعدادی از تماشاگران هم به وسط زمین آمده و به سمت داوران حمله‌ور شدند که نیروی انتظامی چند نفر از آنها را دستگیر کرد.

پس از چند دقیقه، بازی به جریان افتاد، اما در دقیقه 90 باز هم تماشاگران اقدام به پرتاب سنگ و اشیای مختلف کردند. در این بین کمک داوران به وسط زمین آمده و دوباره بازی متوقف شد. پس از لحظاتی، داوران تصمیم گرفتند تا به هر طریقی بازی به جریان بیفتد، اما یکی از سنگ‌ها به صورت براتعلی مولوی، کمک داور دوم بازی برخورد کرد و او به شدت مصدوم شد و بنیادی‌فر هم تصمیم گرفت بازی را نیمه تمام اعلام کند.

پس از این اتفاقات عوامل برگزاری بازی، دست به دست هم داده و با درست کردن تونلی، شرایطی به وجود آوردند تا داوران هر چه زودتر زیر باران سنگ و اشیاء به داخل رختکن بروند. پس از دقایقی که داوران در رختکن بودند، عوامل نیروی انتظامی به آنها اعلام کردند که توسط نیروهای آنها به یکی از مراکز نیروی انتظامی نزدیک ورزشگاه انتقال داده می‌شوند. در این بین پزشک باشگاه صنعت نفت و همچنین اورژانس در چند نوبت برای مداوای کمک داور مصدوم اقدام کردند. در ادامه تیم داوری توسط نیروی انتظامی به یکی از مرکز انتظامی انتقال داده شد و سپس بنیادی‌فرد و کمک‌هایش به فرودگاه رفتند تا با پرواز ساعت 22:40 از آبادان خارج شوند.

از تیم داوری خواسته شده که گفت‌وگویی با رسانه‌ها انجام ندهند، اما مولوی کمک داوری که مصدوم شده بود، درباره وضعیت خودش گفت: آنقدر درد داشتم که حتی دندان‌هایم هم درد می‌کرد. در حال حاضر از ناحیه‌ای که صورتم جراحت برداشته، عکس گرفته‌ام تا وضعیتم مشخص شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس