مسعود تابش

مدیرعامل سپاهان اعلام کرد از تصمیم سرمربی تیمش برای تنبیه بازیکنان حمایت می‌کند.

به گزارش مشرق، مسعود تابش در خصوص دیدار مقابل شهرداری ماهشهر در جام حذفی و پیروزی سپاهان اظهار داشت: ما در نیمه اول خوب بازی کردیم ولی بچه‌ها در نیمه دوم کار را رها کردند و خیال کردند بازی تمام شده است و اصلاً در حد انتظار ظاهر نشدند و از عملکردشان راضی نیستم.

وی در مورد درخواست قلعه‌نویی مبنی بر جریمه و کنار گذاشتن بازیکنان گفت: قلعه‌نویی سرمربی تیم است و نسبت به این موارد اختیار تام دارد. او به ما فهرست بدهد و نام بازیکنان مورد نظرش را اعلام کند و در صورت نیاز هم جریمه می‌‌کنیم و هم لازم باشد کسی را کنار می‌گذاریم. ما با کسی تعارف نداریم.

مدیرعامل سپاهان در واکنش به صحبت‌های سرمربی تیم که گفته بود برخی بازیکنان در حد سپاهان نیستند و پیراهن سپاهان برایشان بزرگ است هم عنوان کرد: به هر حال ایشان از عملکرد بازیکنان عصبانی بودند و نظراتشان را اعلام کردند. همانطور که گفتم هر تصمیمی بگیرد حمایت می‌کنیم و همانطور که بعد از نتایج خوب و عملکرد خوبشان پاداش در نظر می‌گیریم در این شرایط هم لازم باشد برخورد می‌کنیم.

تابش در مورد عملکرد کلی سپاهان در طول فصل جاری خاطرنشان کرد: بارها این را گفته‌ام که از نظر بازی به جز دیدار جام حذفی بچه‌ها خوب کار کردند ولی نتیجه‌گیری دلخواه نبوده که بخش اعظمی از آن مربوط به مشکلات داوری است. در هر 6 دیداری که انجام شده داوری علیه ما بوده و برنامه‌های مختلف و کارشناسان مختلف داوری آن را تایید کردند. ما فیلم صحنه‌های داوری هر 6 بازی را برای کمیته داوران فرستادیم. حتی در بازی با شهرداری ماهشهر هم با اینکه بردیم ولی بازهم داوری اشتباهاتی علیه ما داشت و اینکه تیم ما جلو است و در حال بردن است دلیل نمی‌شود داور با توجه به نتیجه بازی سوت بزند.

وی افزود: در بازی سپیدرود هم که با 6 گل پیروز شدیم بازهم داوری علیه ما بود. چرا دروازه‌بان سپیدرود اخراج نشد؟ چرا پنالتی ما گرفته نشد؟ چرا یک پنالتی اشتباه علیه ما اعلام کردند؟ اگر اشتباهات داوری نبود الان با اختلاف امتیاز صدرنشین بودیم.

مدیرعامل سپاهان در مورد رابطه این باشگاه با تراکتورسازی پس از مشکلاتی که به وجود آمد عنوان کرد: رابطه ما با تراکتورسازی همیشه خوب بوده است و هیچ وقت با این باشگاه قهر نبودیم که بخواهیم آشتی کنیم. ما در مورد نامه نگاری با باشگاه المپیاکوس صحبت کردیم و پاسخی که به ما دادند را منتشر کردیم و هیچوقت علیه تراکتورسازی صحبت نکردیم ولی‌ آنها علیه ما بیانیه دادند. من هیچ وقت در مورد تیم دیگری صحبت نمی‌کنم و خیلی هنر کنم تیم خودم را جمع و جور می‌کنم و کاری با تیم و باشگاه دیگر ندارم.

تابش در پایان در مورد آماده‌شدن ورزشگاه نقش جهان و انجام بازی در آن گفت: مشکل چمن ورزشگاه به طور کامل حل شد و دیروز هم شرایط خوبی داشت و بدون مشکل خاصی در آن بازی کردیم.

منبع: ایلنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس