کد خبر 893193
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰
Screen Shot 1397-06-22 at 22.03.53.png

گروه گوسفند زنده پیام عرضه کننده با کیفیت ترین گوسفند زنده با حداقل قیمت ، همراه با قصاب حرفه ای و باسکول در محل شما بدون محدودیت زمانی است.

در بسیاری از مراسمات مذهبی مثل  تاسوعا و عاشورا مردم اقدام به خرید گوسفند زنده میکنند. پرس و جو افراد در این ایام بیشتر می شود تا بتوانند  دامی سالم و با قیمت پایین تر برای خرید پیدا کنند.  

البته افراد دغدغه های دیگری نیز دارند ٬ به عنوان مثال خرید حضوری دام برای افراد خیلی سخت است چرا که اماکن عرضه کننده دام معمولا در حاشیه شهرها قرار دارند. در تهران به علت ترافیک و شلوغی  حضور در حاشیه شهر غیر ممکن و طاقت فرسا به نظر می رسد.

دغدغه ی دیگر پیدا کردن یک قصاب حرفه ای است . شاید مهم ترین نگرانی افراد برای خرید دام ٬ سالم بودن دام زنده است. ( بیماری های دام زنده معمولا پنهان هستند)

 وزن واقعی دام برای افرادی که محدودیت بودجه دارند بسیار حیاتی است ( متاسفانه برخی فروشنده ها قبل از فروش اقدام به خوراندن آب نمک به دام ها می کنند تا وزن آنها بالا برود)

به عبارتی خرید حضوری گوسفند زنده کاری اشتباه و پر ریسک است!

راهکار چیست؟

گروه گوسفند زنده پیام عرضه کننده با کیفیت ترین گوسفند زنده با حداقل قیمت ، همراه با قصاب حرفه ای و باسکول در محل شما بدون محدودیت زمانی ! دارای مجوز پخش از شهرداری تهران در واقع گروه گوسفند زنده پیام تمام دغدغه های مربوط به خرید دام زنده را از بین می برد.

چرا باید به گروه گوسفند زنده پیام اعتماد کنیم؟

با تضمین قیمت گوسفند زنده را کمتر از میانگین بازار حساب میکند.

مجوز رسمی پخش از شهرداری تهران  دارد

شماره  تماس های ثابت و ادرس دقیق جهت خرید حضوری

در مقابل چشمان مشتری محترم دام وزن کشی می شود

در صورت پسند نکردن دام ها میتوانید انها را پس بفرستند

و ..

از مزایای خرید اینترنتی این است که به راحتی بدون نیاز به حضور فیزیکی شما در دامداری می توانید دام را سفارش دهید و با دریافت عکس از تلگرام یا واتساپ ثبت سفارش کنید

 پس از آن به صورت رایگان قصاب و باسکول به همراه دام درب منزل شما تحویل داده می شود تا از وزن دقیق دام هم اطمینان حاصل کنید. بدون نیاز به صرف وقت و هزینه بابت کرایه ماشین می توانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید دام کنید

دیگه وقتشه امسال ماه محرم متفاوتی را با گروه گوسفند زنده پیام تجربه کنید.

آدرس جهت خرید حضوری:

تهران – انتهای اتوبان ستاری – شمال میدان دانشگاه – ۱ کیلومتر به سمت غرب جنت آباد یا باکری – نبش خیابان کشاورز – درب سفید بزرگ باغ انار – گروه گوسفند زنده

برای خرید گوسفند زنده روی لینک زیر کلیک کنید ...

https://livesheep.com

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس