کد خبر 893061
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
رزمایش

رزمایش سراسری اقتدار عاشورایان بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص) با اعلام رمز لبیک یا حسین توسط فرمانده سپاه آذربایجان غربی در ارومیه آغاز شد.

به گزارش مشرق، حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی صبح امروز ضمن اعلام رمز عملیات افزود: این رزمایش امروز با تجمع بسیجیان در خیابان امام خمینی (ره) ارومیه آغاز و با اعزام به اردوگاه‌های آموزشی جهت کسب آموزش‌های مختلف سیاسی، عقیدتی، اصول تاکتیک و ضد تاکتیک و رزمی به صورت علمی و عملی ادامه می یابد.

وی بیان کرد: رزمایش محمد رسول الله (ص) با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت برگزار می شود و فردا، جمعه 37 گردان بیت المقدس در 17 شهرستان استان با محوریت ستون کشی، اردو کشی، استقرار در مکان ها و اردوگاه های مشخصه این رزمایش را برگزار می کنند.

وی اضافه کرد: در این رزمایش، گردان‌های حاضر پس از آموزش، راهپیمایی شبانه ای را برای حضور در مراسم دعای کمیل انجام می دهند.

وی ادامه داد: در مرحله پیشین رزمایش محمد رسول الله (ص) که از نهم شهریورماه جاری آغاز شده است، دانشجویان و دانش آموزان برای کمک به مردم محروم و روستایی در حوزه های عمرانی، فرهنگی، آموزشی و پزشکی در روستاها حاضر شده اند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: در این رزمایش خدمت، 320 گروه جهادی با شرکت 6 هزار و 500 دانشجو و دانش آموز حضور دارد.

 شهسواری افزود: این مرحله از اردوهای جهادی تا 29 شهریور ماه جاری ادامه می یابد.

وی ادامه داد: مرحله سوم این رزمایش نیز از پنجم مهرماه امسال در هفته دفاع مقدس با تجمع بزرگ و 40 هزارنفری بسیجیان گردان‌های بیت المقدس در ورزشگاه تختی ارومیه اجرا می شود.

وی بیان کرد: این رزمایش در موقعیت حساس تاریخی و با هدف تقویت روح حمایت مردم از انقلاب و نظام و اثبات این حقیقت برگزار می‌ شود.

 شهسواری افزود: مایوس کردن دشمن از تغییر در نظام، تقویت روحیه دفاع کننده بسیج و تقویت انسجام ملی از اهداف دیگر این رزمایش است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس