کد خبر 892836
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
باران دلار

هواداران تیم فوتبال لاس‌وگاس لایتز در آمریکا هلی‌کوپتری را بالای سر خود دیدند که روی سر آن‌ها اسکناس دلار پخش می‌کرد.

به گزارش مشرق، هواداران تیم فوتبال لاس‌وگاس لایتز در آمریکا، در بازی اخیر تیم‌شان یک هدیه ویژه دریافت کردند. آن‌ها هلی‌کوپتری را بالای سر خود دیدند که روی سر آن‌ها اسکناس دلار پخش می‌کرد.

این تیم که در لیگ USL آمریکا بازی می‌کند در ماه آگوست در مورد این رویداد تبلیغ کرده بود، اما کمتر کسی فکر می‌کرد قضیه جدی باشد و واقعاً اسکناس‌های دلاری روی سر هواداران ریخته شود. شنبه‌شب که این تیم به مصاف تیم دوم لس‌آنجلس گلکسی رفت، هلی‌کوپتری بالای ورزشگاه دیده شد که ۵۰۰۰ دلار اسکناس روی سر تماشاگران حاضر در ورزشگاه ریخت. البته از قبل برای این ماجرا
برنامه‌ریزی شده بود و ۲۰۰ هوادار انتخاب شدند که داخل زمین چمن بروند و هرکدام تا جایی که می‌توانند اسکناس جمع کنند.
ویدئویی که از این اتفاق منتشر شده نشان می‌دهد بعد از اینکه هلی‌کوپتر، دلارها را از آسمان به سمت زمین چمن می‌فرستد، اسکناس‌های معلق روی هوا و زمین، این طرف و آن طرف می‌روند و تماشاگران نیز دنبال آن‌ها هجوم می‌برند تا بیشترین تعداد ممکن اسکناس را جمع کنند. طبق نوشته روزنامه لاس‌وگاس ریویو، مالک این باشگاه «برت لشبروک» گفته ۳۰۰۰ دلار از این مبلغ به صورت اسکناس‌های یک دلاری بوده که روی سر هواداران ریخته شده و ۲۰۰۰ دلار باقی‌مانده نیز در قالب اسکناس‌های ۲، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۱۰۰ دلاری پخش شده است.
لشبروک گفته ایده این کار را از مراسمی گرفته که خودش قبلاً دیده بوده است. او در گفتگو با لاس‌وگاس ریویو گفت: «مردم در مورد اینکه ما بیرون از زمین چه دیوانه‌بازی‌هایی درمی‌آوریم حرف می‌زنند و ما هم از این موضوع خوشحال هستیم و به آن افتخار می‌کنیم. ما غرور لاس‌وگاسی‌ها را داریم و هر چیزی که مربوط به آن باشد برای ما خوشایند است، اما همه این‌ها به بیرون از زمین فوتبال مربوط می‌شود، داخل زمین، ما فوتبال را خیلی جدی می‌گیریم و البته همیشه پیش خودمان فکر می‌کنیم واقعاً چه کاری باید انجام دهیم که بتوانیم از هواداران‌مان تشکر کنیم و به آن‌ها پاداش وفاداری‌شان را بدهیم.»
 

دانلود

طبق گزارش‌ها، این اتفاق که با تکاپوی زیاد همراه بود به خوبی و خوشی به پایان رسیده و هیچ مجروح و زخمی در این ماجرا وجود نداشته و البته اتفاق بد برای تیم لایتز این بود که با وجود همه این برنامه‌ها آن‌ها در نهایت بازی خود مقابل لس‌آنجلس را ۲ بر یک باختند!

یکی از روزنامه‌های واشنگتن در این مورد نوشته این اتفاق و نظیر آن‌ها نشان می‌دهد نباید تعجب کرد که دونالد ترامپ چطور به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا انتخاب شده و چطور روی مردم این کشور تأثیر گذاشته است.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس