مراسم معارفه نماینده رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌ها

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور با اشاره به وظایف اصلی امروز دانشگاه‌ها گفت: باید دانشگاه را به نقطه مطلوب و تمدن‌ساز برسانیم.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، در دانشگاه‌های سراسر کشور در مراسم معارفه رئیس جدید این نهاد طی سخنانی اظهار داشت: باری بر دوش ما گذاشته شده است که این بار بزرگ بدون کمک و همراهی همه شما عزیزان به مقصد نمی‌رسد.

بیشتر بخوانید:

توصیه رییس دفتر رهبر انقلاب به به اساتید و روحانیون

وی افزود: امیدوارم و این اطمینان را دارم که با کمک شما عزیزان و توجه مقام معظم رهبری به مقوله مهم دانشگاه می‌توانیم در این زمینه موفق عمل کنیم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور با اشاره به شرایط فعلی کشور یادآور شد: در فضای کنونی آنچه که ملت ما با آن مواجه است، دشمنانی است که به عنوان حزب شیطان نقاط قوت نظام اسلامی را هدف قرار داده  و به دنبال این هستند که این نقاط قوت را از ما بگیرند.

حجت الاسلام رستمی افزود: معنویت و همراهی و هماهنگی امام و امت از مهمترین نقاط قوت نظام اسلامی است و دشمن به دنبال این است با جایگزین کردن یأس و ناامیدی، بی‌اعتمادی را در بین مردم رواج دهد. بی‌تردید یکی از کانون‌های دفاع و فعال در این زمینه دانشگاه است. دانشگاه به عنوان مهد علم و کانون اساسی حرکت دهنده کشور به سمت قله‌های تمدن می‌تواند در این زمینه نقش بسیار موثری را ایفا کند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور با اشاره به ظرفیت نقش‌آفرینی دانشگاه و وضعیت فعلی دانشگاه‌های ما در الگودهی به جامعه یادآور شد: به نظر، دانشگاه ما در شرایط فعلی با نقطه مطلوب فاصله دارد. لذا باید تلاش کنیم با حضور شما و دانشجویان پرکار، با نشاط و فرزانه که می‌توانند به مدیران آینده کشور تبدیل شوند، این فاصله را با کمک یکدیگر پر کنیم.

حجت‌الاسلام رستمی درپایان با اشاره به نقش حجت‌الاسلام محمدیان در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: به نظرم مدال افتخاری را که رهبر انقلاب به آقای محمدیان دادند و تلاش‌های ایشان را تلاش‌های موثر و وی را فردی خستگی ناپذیر اعلام کردند، خستگی را از تن تمامی افرادی که در نهاد مشغول فعالیت هستند به دور کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس