علی لاریجانی نمایه

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در غرب، جنوب شرق و شمال غرب ایران تمام تروریست‌ها را مجهز کرده است، اما قدرت سپاه پاسداران اجازه نمی‌دهد آن‌ها امنیت ملت ما را از بین ببرند.

به گزارش مشرق، علی لاریجانی عصر امروز در نشست با مردم و مسؤولان شهرستان نی‌ریز اظهار داشت: باید قبول کنیم که اقتصاد کشور وقتی سازنده و زاینده است که دست مردم باشد و رقابت کنند که متأسفانه این موضوع هنوز در ذهن مردم و ادارات جا نیفتاده است.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد لاریجانی به دولت: اقتصاد را به مردم بسپارید

انتقاد لاریجانی از مقررات دست و پاگیر

لاریجانی: مجلس به دنبال رفع مشکل تولیدکنندگان است

وی با اشاره به اینکه باید پروژه‌های نیمه تمام را به بخش خصوصی واگذار کنیم تا تکمیل شود، افزود: آبادی، رونق، رفع مشکلات و بیکاری تنها با انجام چند پروژه حل نمی‌شود؛ وقتی آبادانی است که مردم کارافرین شوند و دولت تسهیل کننده.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا تصور می‌کند می‌تواند مردم را از انقلاب جدا کند، تاکید کرد: آمریکا با فشار بر روی مردم تصمیم دارد آن‌ها را نگران کند اما نمی‌داند مردم ما محکم و مقاوم بوده و با وحدت خود اجازه نمی‌دهند استقلال و امنیت کشور از بین برود.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در غرب، جنوب شرق و شمال غرب ایران تمام تروریست‌ها را مجهز کرده اما قدرت سپاه پاسداران اجازه نمی‌دهد آن‌ها امنیت ملت را از بین ببرند، بیان کرد: ایران یک کشور ریشه‌دار و متمدن و دارای تاریخی عمیق است.

لاریجانی با اشاره به اینکه حق هیچ شهری ضایع نمی‌شود چراکه در راس کشور ما رهبری فرزانه قرار دارد و بر همه چیز نظارت وجود دارد، افزود:  پس چنین مسائلی را از ذهنتان دور کنید چرا که در راس کشور همه به دنبال آبادانی هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای بعضی پروژه‌ها منابع خوبی برای استان فارس در نظر گرفته شده است، بیان کرد: باتوجه به مشکلات اخیر تا کنون ۲۵درصد این منابع پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان نی ریز قابلیت‌های بسیارخوبی وجود دارد که مردم نی‌ریز و جوانانش لیاقت این را دارند تا مسائل‌شان حل و پیشرفت کنند، تصریح کرد: مطالبی که در مورد قیر گفته شد قابل حل است و در تعیین بودجه گفته بودیم که در بخش‌های پیمانکاری قراردهند تا سریعتر مشکلات راه در این شهرستان حل شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 9
 • در انتظار بررسی: 7
 • غیر قابل انتشار: 4
 • IR ۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
  38 1
  شما مجلسیها ودولتیها چطور قربان
 • IR ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
  25 0
  مجلس چی ؟ میده ؟
 • مهماندار هواپیما IR ۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
  17 0
  تا وقتی شماها هستین امریکا غلط می کنه نفوذ کنه
 • IR ۲۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
  29 0
  ازخودتم بگو که چطور حقوقای نجومیرو قانونی کردی .من رایم پس میخام. کلاه سرم رفته. مغمونم. پشیمونم هرلحظه ای یک باربخودم لعنت میفرستم که کمک بظلم کردم.
 • IR ۲۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
  17 0
  عجب
 • IR ۰۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
  40 0
  جناب لاریجانی خدمت به مردم دیگه برا شما بسه بکش کنار چهارتا جوون بیاد راس کار
 • IR ۰۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
  13 0
  متاسفانه نفوذ انجام شده اگر انجام نشده بود
 • IR ۰۶:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
  4 8
  افرین .جالب بود
 • US ۰۷:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
  15 9
  ما اين را ميدانيم كه سپاه نگهبان ايران و ايراني است ، شما به وطن فروشاني اين را بگو كه بارها و بارها به سپاه حمله كرده اند از خود ًاقاي رئيس جمهوري قبلي ، رئيسجمهور فعلي هر كدام نامي بر اين فرزندان رشيد ايرانزمين گذاشتند و سپاه با صبوري وظيفه ذاتي و وطني خود را انجام داد ، كسانيكه سپاه را مورد حمله قرار ميدهند بايد از خود شرم كنند مرگ بر دشمنان داخلي و خارجي سپاه قهرمان

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس