کد خبر 890119
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
فدراسیون فوتبال

رییس دپارتمان امور بین الملل فدراسیون درباره پیشنهادات برگزاری بازی‌های دوستانه با تیم ملی فوتبال کشورمان توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش مشرق، حمیرا اسدی،رییس دپارتمان امور بین الملل فدراسیون فوتبال عنوان کرد: برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم ملی فوتبال،کلیه مکاتبات و پیشنهادات از طریق ایمیل رسمی به فدراسیون فوتبال ارائه می گردد. به دنبال آن فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی نسبت به انجام برگزاری این دیدارها اعلام نظر می‌کنند.

وی افزود: قابل توضیح است که برهمین اساس پیشنهاد برگزاری بازی های دوستانه مقابل تیم های ملی کلمبیا و آرژانتین با تیم ملی فوتبال ایران به فدراسیون فوتبال ایران ارسال شده  که این موضوع  مانند سایر پیشنهادات دیگر در حال بررسی است. نکته مهم درباره اینکه در نامه ارسالی درخواست زمان برگزاری بازی های پیشنهادی  در ماه مارچ  2019 ، یعنی پس از پایان رقابت های جام ملت های امارات است. طبعا بررسی چنین پیشنهادی به زمان بیشتری نیاز دارد و لازم است با نظر مسولین فدراسیون و سرمربی  تیم ملی نسبت به تصمیم گیری در چنین مواردی بر اساس برنامه های تیم ملی و اهداف مورد نظر اقدام لازم صورت گیرد.

منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس