کد خبر 888663
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
مرتضی تبریزی

باشگاه ذوب‌آهن به دلیل پاس نشدن اولین چک انتقال تبریزی به استقلال از مسئولان این باشگاه به شدت ناراحت است.

به گزارش مشرق، چند هفته پیش و پس از کش‌وقوس‌های فراوان در نهایت مرتضی تبریزی از تیم ذوب‌آهن جدا شد و با عقد قراردادی به استقلال پیوست. در همین راستا باشگاه ذوب‌آهن که نمی‌خواست این مهاجم را بفروشد با استقلالی‌ها همکاری زیادی کرد تا این انتقال رخ دهد اما به نظر می‌رسد استقلالی‌ها خیلی با مسئولان ذوب‌آهن همکاری نکرده‌اند. 

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان این روزها به شدت از امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال ناراحت است و دلیل آن هم این است که ۱۰ روز از موعد اولین چک انتقال تبریزی به استقلال گذشته، ولی این چک هنوز پاس نشده است.

این مسئله که با ناراحتی ذوبی‌ها به خصوص سعید آذری روبه‌رو شده، ممکن است برای استقلال کمی گران تمام شود. بندی در قرارداد انتقال مرتضی تبریزی بین استقلال وجود دارد که طبق آن باشگاه استقلال در صورت پاس نشدن چک‌ها در موعد مقرر استقلال باید معادل ۵۰ درصد آن چک غرامت پرداخت کند.

با این اوصاف استقلال که چک اول خود را پاس نکرده حالا باید علاوه بر پاس شدن آن چک معاول نیمی از آن را به عنوان غرامت به ذوبی‌ها پرداخت کند که مبلغ قابل توجهی هم است.

این درحالی است که ذوبی‌ها شدیدا از باشگاه استقلال ناراحت بوده و آنها اعتقاد دارند که وقتی با استقلال همکاری کرده‌اند چرا آنها سر قول خود نبوده‌اند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس