کد خبر 888656
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
ترافیک

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروی شهر تهران با بیان اینکه بر روی برخی ماشین‌ها دوربین نصب کرده‌ایم، گفت: این خودروهای مکانیزه متحرک در شهر حرکت می‌کند و خودروهای فاقد معاینه فنی را جریمه می‌کند.

به گزارش مشرق، سید نواب حسینی‌منش با بیان اینکه از ابتدای آبان تمامی خودروهای فاقد معاینه‌ فنی در تهران جریمه می‌شوند، گفت: از ابتدای مهر نیز اتوبوس‌ها و تاکسی‌های فاقد معاینه فنی جریمه می‌شوند. پورسیدآقایی معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران طی بخشنامه‌ای این موضوع را اعلام کرد که سیستم حمل‌ونقل عمومی شهرداری باید تا مهر ماه معاینه فنی داشته باشند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو شهر تهران، گفت: هزار دوربین در کل شهر تهران نصب است و حدود 300 دوربین در محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک نصب است. همچنین تعدادی دوربین تردد شمار جدید در حال نصب است و تا یک ماه دیگر در 30 معبر ورودی شهر نصب می‌شود.

حسینی‌منش ادامه داد: ظرفیت این دوربین‌ها بالاست و همزمان در مبادی ورودی شهر نصب و  تمامی خودروها را پوشش می‌دهند همچنین تمامی پلاک‌ ها را ثبت می‌کنند و اگر خودرویی فاقد معاینه فنی باشد جریمه می‌شود. 

وی با بیان اینکه  بر روی  برخی ماشین‌هایی هم دوربین نصب کرده‌ایم، گفت": این خودروهای مکانیزه متحرک در شهر حرکت می‌کند و خودروهای فاقد معاینه فنی را جریمه می‌کند. 

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروی شهر تهران، بیان کرد: در حال حاضر 10 خودرو در نظر گرفته‌ایم و در حال مذاکره هستیم. 

حسینی‌منش ادامه داد: برخی افراد با شناسایی محل دوربین‌ها پلاک‌های خود را مخدوش می‌کنند و از دوربین گذر می‌کنند اما این ماشین‌ها جای ثابتی ندارند در شهر می‌چرخند و با ظرفیت بالا همه خودروها را پوشش می‌دهند ما نیز از طریق سیمفا این موضوع را کنترل می‌کنیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس