کد خبر 888555
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
بهداد سلیمی

قویترین مرد بازی های آسیایی ٢٠١٨ گفت: خوشحالم که با کسب مدال طلای بازی های آسیایی از دنیای قهرمانی خداحافظی می کنم اما از ورزش و وزنه برداری دور نیستم.

به گزارش مشرق، بهداد سلیمی گفت: واقعا برای کسب این مدال زحمات زیادی را متحمل شدم چرا که بعد از دوران مصدومیت سختی های زیادی را متحمل شدم تا بتوانم نسبت به کشورم انجام وظیفه کنم و دل آنها را شاد کنم.

قهرمان جهان و المپیک گفت: خوشحالم که شرمنده مردم نشدم و توانستم با کسب مدال طلا از دنیای قهرمانی خداحافظی کنم هر چند که هیچگاه از ورزش و وزنه برداری جدا  نخواهم بود.

سلیمی گفت: از لطف و مهربانی مردم بسیار  ممنونم واقعیت این است که انرژی مثبت و دعای خیر آنها همیشه به من کمک کرد و اکنون نیز احساس می کنم که باید جوانترها وارد میدان شوند چرا که مصدومیت زانو هم مزید علت شد تا خداحافظی کنم و این خداحافظی به هیچ وجه احساسی نیست.

بهداد سلیمی که به رکورد سه مدال طلا در بازی های آسیایی در کنار محمد نصیری قرار گرفت که او هم از بازی های آسیایی ١٩٦٦  تا ١٩٧٤ به سه مدال طلا در دسته سبک وزن دست یافت، گفت: مهم آن است که این قهرمانی ها و افتخارات با نام ایران بدست آمده و خوشحالم که وزنه برداری افتخارات خوبی را برای کشور در رویدادهای مهم از جمله بازی های آسیایی و المپیک به ثبت رسانده است.

منبع: سایت وزارت ورزش و جوانان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس