کد خبر 888513
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
قتل

پسر جوان آملی با شلیک گلوله سرنشین خودروی زانتیا و مقابل چشمان وحشت‌زده مردم به قتل رسید.

به گزارش مشرق، حوالی غروب بود که رهگذران خیابان آفتاب 26 آمل یک خودروی زانتیا نقره‌ای را در حاشیه خیابان دیدند که پسر جوانی با لباس مشکی از داخلش پیاده شده و به طرف جوان دیگری که پیراهن سفیدی بر تن داشت رفت. لحظاتی بعد جوان سیاهپوش اسلحه‌ای از زیر لباسش بیرون کشید و بدون هیچ حرفی به سوی پسر جوان شلیک کرد و دوباره سوار زانتیا شد و از محل گریخت.پسر مجروح در حالی که فریاد می‌زد و کمک می‌خواست ناگهان روی زمین افتاد.

بیشتر بخوانید:

قتل پسر همسایه به گمان مزاحمت

چند رهگذر و مغازه‌داران اطراف که شاهد حادثه بودند بسرعت با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفته و آنان را در جریان وقوع تیراندازی قرار دادند.

دقایقی بعد تیمی از مأموران خود را به محل مورد نظر رساندند. امدادگران اورژانس نیز پسر مجروح را به بیمارستان منتقل کرده اما وی بر اثر شدت خونریزی جان باخت.

با مرگ این پسرجوان با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب آمل تجسس‌های پلیسی در این باره آغاز شد.

یکی از شاهدان عینی حادثه فیلمی را که از این جنایت گرفته بود در اختیار مأموران قرار داد.

بر اساس این فیلم و تصویری که از چهره ضارب سیاهپوش به‌دست آمده است پلیس توانست هویت او را شناسایی کند.

سرهنگ پهلوان رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در این باره گفت: قربانی حادثه کامران خزایی نام داشت و در خیابان هراز آفتاب 26 هدف گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست داد. به گفته وی مضروب با سلاح شکاری در هنگام تردد مورد هدف قرار گرفته است اما فیلم انتشار یافته از حادثه حکایت از آن دارد که اسلحه مورد استفاده سلاح کوچک کمری بوده است.

به گفته این مقام ارشد پلیس آگاهی در همان دقایق اولیه ضاربان شناسایی شدند و تجسس‌ها برای ردیابی مخفیگاه وی و دستگیری آنان آغاز شده است.بنابر اظهارات سرهنگ پهلوان دو نفر در این قتل نقش داشتند ودرگیری شخصی علت این قتل بوده است. علی رغم اظهارنظرهای اولیه، پلیس امیدوار است با ردیابی دو متهم فراری پرده از راز این شلیک عصرگاهی بردارد.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس