کد خبر 88690
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۰

رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: پرونده متهمان تازه بازداشت شده حادثه خمینی شهر با دستگیر شدن افراد فراری به دادگاه فرستاده می‌شود.

به گزارش مشرق به نقل از مهر، غلامرضا انصاری با تشریح آخرین وضعیت پرونده حادثه خمینی شهر اظهار داشت: 9 تن از متهمان اصلی پرونده پس از دستگیری محاکمه شدند که قضات دادگاه کیفری چهار تن از آنها را به اعدام محکوم کردند. حکم چهار مرد متجاوز پس از تایید در دیوان عالی کشور در ملاعام اجرا شد. دو تن از متهمان نیز از اتهامات خود تبرئه شد. چهار متهم دیگر پرونده نیز به حبس طولانی مدت محکوم شدند که در حال گذراندن دوره محکومیت خود در زندان هستند.

رییس کل دادگستری اصفهان افزود: پس از رسیدگی به پرونده این 9 متهم دوتن از متهمان فراری نیز دستگیر شدند که هم اکنون در زندان بسر می بردند. برای بررسی اتهامات آنها و اتهام زنای به عنف و متهمان ردیف پنجم و ششم ، پرونده همچنان مفتوح است که همزمان با دستگیری افراد فراری در ماجرا به پرونده آنها در دادگاه رسیدگی می شود. در صورت طولانی شدن روند دستگیری متهمان فراری درباره پرونده تصمیم گیری خواهد شد.

گفتنی است، حادثه خمینی شهر، نیمه شب سه شنبه - 3 خرداد - هنگامی رخ داد که 13 زن و مرد جوان در یکی از باغ های این شهرستان حضور داشتند که ناگهان مردان شرور با ورود غیرقانونی به داخل باغ، پس از حبس هفت مرد در اتاقی، زنان حاضر در میهمانی را با خودروی سمندی به باغ دیگری در فاصله هزار و 500 متری منتقل کردند. متجاوزان سپس با تهدید، چهار تن از زنان را مورد آزار و اذیت قرار داده و قبل از رسیدن پلیس گریختند. ماموران در ادامه با عملیات های گسترده، متهمان اصلی را در اصفهان، زاهدان و خوزستان دستگیر کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس