کد خبر 885223
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
طراحی سایت

اگر قصد معرفی کسب و کار خود را در اینترنت دارید پیشنهاد ما به شما وب سایت های حرفه ای و تخصصی می باشد زیرا طراحی سایت تهران حرفه ای بزرگی و قدرت حرفه ی کاری شما را به خوبی به نمایش درمیاورند.

امروزه با فراگیر شدن و گسترش یافتن فضای مجازی و اینترنت، طراحی سایت که یکی از نیازهای مهم و اساسی برای هر و سازمان و شرکتی می باشد که توجهات بسیار زیادی را به خود جلب کرده است و متقاضیان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است. با طراحی و پیاده سازی طراحی سایت تهران بسیاری از نیازهای مشتری ها و سازمان ها به راحتی برطرف شده است.

اصول طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای همانطور که از اسمش پیداست باید بسیار حرفه ای و تخصصی طراحی و پیاده سازی شود، توجه داشته باشید که طراحی سایت های حرفه ای عملکردی بسیار بهتر و متفاوت تر از وب سایت های آماده خواهند داشت. تمامی مراحل و فرآیند های طراحی سایت حرفه ای کاملا تخصصی پیش می رود همچنین وب سایت های حرفه ای ظاهر و گرافیکی منحصر به فرد و اختصاصی خواهند داشت.

از آنجایی که وب سایت های حرفه ای زمان و دقت بیشتری را برای طراحی و پیاده سازی می طلبد بنابراین از لحاظ هزینه و قیمت با وب سایت های آماده تفاوت های بسیاری خواهند داشت. اگر قصد معرفی کسب و کار خود را در اینترنت دارید پیشنهاد ما به شما وب سایت های حرفه ای و تخصصی می باشد زیرا طراحی سایت تهران حرفه ای بزرگی و قدرت حرفه ی کاری شما را به خوبی به نمایش درمیاورند.

شرکت طراحی سایت نونگار پردازش با سابقه ی بی نظیر 17 ساله ی خود در زمینه ی طراحی سایت و همچنین با به کار گیری حرفه ای ترین و متخصص ترین نیروهای کاری به شما این تضمین را می دهد تا پروژه ی طراحی سایت تان را در کمترین زمان کاری و با به صرفه ترین هزینه به شما تحویل دهد تا با سهولت هرچه بیشتر محصولات و خدمات خود را در اختیار علاقه مندان و متقاضیان قرار دهید.

برخی از امکانات مهم و ضروری در طراحی سایت حرفه ای عبارتند از:  

طراحی سایت حرفه ای باید گرافیکی مناسب و منحصر به فرد داشته باشد.

سرعت بارگذاری صفحات در طراحی سایت های حرفه ای باید بالا باشد.

در طراحی سایت حرفه ای فعالیت ها باید قابل درک باشند.

در طراحی سایت حرفه ای حفظ امنیت و حریم شرکت باید به درستی رعایت شود.

رعایت اصول اولیه سئو سایت و بهینه سازی در طراحی سایت حرفه ای امری ضروری می باشد.

طراحی سایت حرفه ای باید به صورت ریسپانسیو و واکنشگرا پیاده سازی شود.

طراحی سایت حرفه ای باید قابلیت نمایش در تمام مرورگر ها را داشته باشد.

طراحی سایت حرفه ای باید دارای محتوای تخصصی و کاربردی باشد.

داینامیک بودن طراحی سایت های حرفه ای

طراحی سایت های حرفه ای به صورت داینامیک طراحی و پیاده سازی می شوند زیرا قابلیت تغییر پذیری و ویرایش در قسمت ها و بخش های مختلف آن به راحتی امکان پذیر می باشد. در طراحی سایت های داینامیک متناسب با نیاز و سلیقه ی مشتری می توان تغییراتی را در وب سایت ایجاد نمود و وب سایت را همیشه آپدیت کرد. در این نوع وب سایت ها با رعایت اصول و قوانین مهم و ضروری به راحتی می توانید موفقیت وب سایت خود را تضمین کرده و مخاطبان و کاربران بسیار زیادی را به خود جذب نمایید.

برخی از ویژگی های مهم و اساسی در طراحی سایت حرفه ای عبارتند از:

1. طراحی سایت های حرفه ای باید دارای طرح و نقشه ی از پیش تعیین شده باشد:

وب سایت باید به گونه ای طراحی شده باشد که پس از اینکه کاربر وارد وب سایت شد  به راحتی و سهولت بتواند به تمام قسمت های مختلف وب سایت دسترسی کامل داشته باشد، این موضوع باعث جلب کاربران بیشتری به وب سایت شما خواهد شد که نتیجه ی آن کسب امتیازات بالایی در سئو سایت می باشد.

2. امکان نمایش اطلاعات مهم و مرتبط به کسب و کارتان در بخش های مهم طراحی سایت حرفه ای:

پس از ورود کاربران به وب سایت شما آن ها به دنبال محصولات و خدمات اصلی شما می باشند. بنابراین در قسمت های اصلی وب سایت باید این اطلاعات مهم در اختیار کاربر قرار داده شود تا دسترسی راحتی به قسمت های مختلف وب سایت داشته باشد. این اطلاعات در طراحی سایت های مختلف متفاوت می باشد.

3. در طراحی سایت گزینه تماس با ما و ارتباط با ما را در دسترس قرار دهید:

این که کاربر در وب سایت به دنبال راه های ارتباطی و شماره تماس بگردد بسیار بد است، در صفحات اصلی وب سایت باید شماره تماس ها قرار گیرند. شماره تماس باید همیشه در دسترس باشد در غیر اینصورت بهتری است از ایمیل استفاده کنید این ایمیل باید ایمیل کاری بوده و شخصی نباشد.

4. در طراحی سایت های حرفه ای از نام های واضح و لینک دهی های مشخص برای منو ها و لینک ها استفاده نمایید:

در وب سایت های حرفه ای استفاده کردن از نام های مشخص و استاندارد در کاربران حس خوبی ایجاد کرده و او را از سردرگمی خارج می کند.

5. در طراحی سایت حرفه ای امنیت یکی از مهمترین ویژگی ها به حساب میاید:

در طراحی سایت های حرفه ای به امینت وب سایت خود توجه زیادی داشته باشید و با قرار دادن گواهی امنیت SSL بر روی وب سایت باعث افزایش اعتبار آن در میان وب سایت های دیگر افزایش دهید. این موضوع اعتماد کاربران را به وب سایت شما جلب خواهد کرد.

این خبر صرفا جنبه تبلیغاتی دارد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس