کد خبر 881661
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۶
بادامچیان

قائم‌مقام حزب مؤتلفه اسلامی اولین اقدام ضروری دولت را تغییر اسحاق جهانگیری- معاون اوّل رئیس‌جمهور- دانست و تصریح کرد: فرمانده‌ای که در جنگ چند بار شکست خورده، نمی‌تواند فرمانده خوبی باشد.

به گزارش مشرق، اسدالله بادامچیان- قائم‌مقام دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی- عصر امروز(سه‌شنبه ۱۵ مرداد) در نشست صمیمی با خبرنگاران که به مناسبت روز خبرنگار، در محل حزب مؤتلفه اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه خبرنگار، در خدمت مردم است، انواع خبر را به چند دسته خبر صحیح، کامل، مفید و سازنده، دروغ، مخرب، در خدمت اهداف و ارزش‌ها و ضدارزش‌ها تقسیم کرد و ادامه داد: خبرنگار مردمی کسی است که خبر مورد نیاز مردم را تهیه می‌کند.

وی، امانتداری و صداقت را پایه کار خبرنگار دانست و با اشاره به مشکلات اقتصادی گفت: در این شرایط، جامعه خبری، رسالفت ویژه‌ای دارند و آن، مخابره صحیح اخبار و بعد تبیین و چرایی مشکلات و نقد دقیق تحلیل‌ها و راه‌های برون رفت از شرایط فعلی است.

بادامچیان تصریح کرد: اگر مشکلات کنونی  ناشی از برنامه‌ها و سوءمدیریت دولت فعلی است این را باید صریح گفت، نه اینکه بحث‌های جناحی را دخیل کنیم و بگوییم چون دولت از جناح ماست، پس چیزی نگوییم یا چون از جناح ما نیست، حمله شدید بکنیم.

قائم‌مقام دبیرکل حزب مؤتلفه با بیان اینکه نظام، تثبیت شده است و در کشورهای دیگر حامی مظلومان و مخالفان زورگویان است تصریح کرد: این واقعیت، برای استکبار سهمگین است و باعث شده که ترامپ با همه لجاجتی که دارد، نیاز خود به مذاکره با ایران را نشان دهد. 

بادامچیان با بیان اینکه پیشنهاد مذاکره بدون قید و شرط ترامپ از موضع برتری نیست، تصریح کرد: ترامپ اگر به مذاکره با ایران نیاز نداشت، این پیشنهاد را نمی‌داد. او ابتدا با تهدید جلو آمد و چون دید که جواب نمی‌دهد جواب نمی‌دهد و رئیس‌جمهور و مردم جواب او را دادند، پیشنهاد مذاکره بدون قید و شرط را مطرح کرد. 

وی ادامه داد: در چنین شرایطی دشمن با جنگ روانی و بزرگنمایی خبرهای دلسرد کننده و تحلیل‌های وارونه را در جامعه پمپاژ می‌کند و جامعه خبری در این زمینه، رسالت سنگینی دارد. 

وی با اشاره به ضرورت تغییر در تیم اقتصادی دولت گفت: اگر کسانی نمی‌توانند کشور را در این شرایط اداره کنند صادقانه کنار بروند.

بادامچیان اولین اقدام ضروری دولت را تغییر اسحاق جهانگیری- معاون اوّل رئیس‌جمهور- دانست و تصریح کرد: فرمانده‌ای که در جنگ چند بار شکست خورده، نمی‌تواند فرمانده خوبی باشد.

وی در پاسخ به سؤالی درباره واکنش روحانی به طرح سؤال از وی در مجلس گفت: باید به آقای روحانی گفت که اگر تا کنون حقایق را نگفته‌ای اشتباه کرده‌ای، اما اگر صلاح نمی‌دانستی بگویی، امیدواریم اکنون به طور صریح حقایق را برای مردم بگویی.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس