کد خبر 881585
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
خداداد عزیزی

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: دلیل کنار گذاشتن حسین کعبی از تیم فقط دلایل فنی است و او نمی‌تواند از این نظر به ما کمک کند.

به گزارش مشرق، خداداد عزیزی در خصوص تصمیم کادر فنی این باشگاه برای کنار گذاشتن حسین کعبی گفت: ما یک نشست فنی داشتیم که در این نشست پیرامون مسائل فنی تیم صحبت کردیم.بعد از این نشست تصمیم بر آن شد که حسین کعبی نمی‌تواند از نظر فنی به ما کمک کند و به همین دلیل این بازیکن را در اختیار باشگاه گذاشتیم.

وی با تاکید بر اینکه بازیکن در اختیار باشگاه است و مسئولان باشگاه در مورد وی تصمیم گیری می‌کنند گفت: من شنیده‌ام که او ۲ جلسه به خاطر بحث کمیته اخلاق محروم است ولی در کل با توجه به مسائل فنی او را کنار گذاشتیم، هیچ صحبتی هم در مورد مسائل دیگر نشده و دلیل کنار گذاشتن کعبی فنی است.

عزیزی ادامه داد: کعبی از امروز در اختیار باشگاه است و یا باشگاه با او فسخ می‌کند یا با او توافق خواهد کرد ولی از نظر فنی او کمکی به ما نخواهد کرد. این را هم تاکید کنم که سرمربی حق اخراج بازیکن از باشگاه را ندارد و تنها می‌تواند بازیکن را در اختیار باشگاه و مسئولانش قرار بدهد.

وی در خصوص تصمیمات دیگر نشست فنی امروز گفت: ما تصمیم داریم ۲ تا ۳ بازیکن دیگر جذب کنیم.باید فهرست تیم را پر کنیم چون به بازیکن نیاز داریم.برخی تیم‌ها پر از بازیکنان هستند که حتی از آنها استفاده هم نمی‌کنند. باید ببنیم می‌شود از تیم قبلی بازیکن گرفت یا خیر.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس