کد خبر 881214
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
قتل پایان دوئل عشقی

بسیار وحشت کرده و شوکه شده بودم، به پیمان گفتم که این کار را نکن، اما حمید به قتل رسیده بود، بعد از قتل پیمان بنزین روی جسد ریخت و...

به گزارش مشرق، ساعت 8:40 صبح 11 مرداد سال جاری ماموران کلانتری 173 امین‌آباد در جریان یک کشف جسد در روستای کوره‌فرنگی قرار گرفتند و به محل حادثه اعزام شدند.

مأموران با حضور در محل کشف جسد با جسد سوخته مرد جوانی مواجه شدند که با 14 ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

مردی که پلیس را باخبر کرده بود، در اظهاراتش به مأموران گفت: در حال رفتن به زمین کشاورزی‌ام بودم که متوجه تجمع غیرعادی تعدادی سگ در کنار یک زمین کشاورزی شدم، زمانیکه به آنجا نزدیک شدم دیدم سگها مشغول خوردن جسد بودند که پلیس را باخبر کردم.

بیشتر بخوانید:

قهرمان بدنسازی چگونه کشته شد؟ +عکس

مأموران در بررسی‌های اولیه وسایل همراه مقتول با یک کیف جیبی قهوه‌ای رنگ مواجه شدند و با بررسی اوراق هویتی داخل کیف، هویت مقتول به نام حمید شناسایی و مشخص شد وی 38 سال سن داشته است.

همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی تحقیقات برای شناسایی متهم یا متهمان قتل وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و بعدازظهر روز گذشته قاتل به همراه یک متهم دیگر در تهران بازداشت شده و پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند.

قاتل که 40 سال سن دارد، در اظهاراتش به بازپرس گفت: حدود چهار، پنج سال با مقتول رفیق بودم، مقتول شیشه می‌کشید و برای همسرم پیامک می‌فرستاد، حتی ذهن مرا به سمت یکی از دوستانم به نام ناصر برده بود و می‌گفت ناصر با همسرم در ارتباط است در صورتی که گفته‌هایش دروغ بود، من اواخر تیر به دلیل اختلافاتی که داشتم از همسرم جدا شدم تا اینکه حدود دو هفته پس از جدایی مقتول با من تماس گرفت و به او گفتم همسرم را طلاق داده‌ام.

وی افزود: روز حادثه (چهارشنبه 10 مرداد) با مقتول در خیابان پیروزی قرار گذاشتم و همراه با دوستم فرهاد سوار موتور شدیم و نزد مقتول رفتیم، به این بهانه که می‌خواهیم با مقتول صحبت کنیم وی را به سمت کهریزک بردیم در آنجا با چاقو حدود 15 ضربه به نقاط مختلف بدن مقتول زدم، سپس با بنزینی که از قبل تهیه کرده بودم جسد را سوزاندم، فرهاد نیز آنجا حضور داشت و شاهد ماجرا بود، اما نمی‌دانست که می‌خواهم مرتکب قتل شوم، به او گفته بودم سر یک موضوع خانوادگی می‌خواهم با مقتول صحبت کنم.

فرهاد متهم دیگر این پرونده که 47 سال سن دارد، در اظهاراتش به بازپرس گفت: روز حادثه پیمان با من تماس گرفتم و گفت که به افسریه بروم، پیمان گفت نیاز به بنزین دارد، بنزین تهیه کردم، به افسریه رفتم، پیمان و ناصر آنجا بودند ظرف 1.5 لیتری بنزین را به ناصر دادم و از ناصر خداحافظی کردیم، سپس سوار بر موتورسیکلت من شده و همراه با پیمان نزد مقتول رفتیم.

وی ادامه داد: زمانیکه نزد مقتول رسیدیم پیمان به مقتول گفت با ناصر در جاده ورامین قرار گذاشته و قرار است با او صحبت کنند، سه نفری (من پیمان و مقتول) سوار بر موتور شده و به سمت محل حادثه رفتیم، زمانیکه به محل حادثه رسیدیم هوا تاریک شده بود در آنجا توقف کردیم اما ناصر آنجا نبود پیمان و حمید با هم صحبت کردند که ناگهان پیمان به حمید گفت دروغ نگو، اکنون با همسرم تماس می‌گیرم تا همه چیز مشخص شود، پیمان با همسر سابقش تماس گرفت اما وی جوابگو نبود بعد به مقتول یک چاقو داد و گفت یا تو مرا بزن یا من تو را می‌زنم.

فرهاد درباره جزئیات قتل به بازپرس گفت: در آن حین ناگهان پیمان چاقو را از دست حمید گرفت و چندین ضربه به نقاط مختلف بدن حمید زد، به بسیار وحشت کرده و شوکه شده بودم، ماتم زده بود به پیمان گفتم که این کار را نکن، اما حمید به قتل رسیده بود، بعد از قتل پیمان بنزینی را که از قبل تهیه کرده بود روی جسد ریخت و جسد را آتش زد در حالیکه جسد در حال سوختن بود به پیمان گفتم یک فاجعه رخ داده و باید خودمان را معرفی کنیم.

وی افزود: در نهایت به خانه پیمان و سپس به خانه من رفتیم، پیمان موضوع را به مادرش گفت و قرار شد روز دوشنبه این هفته خود را به پلیس معرفی کنیم، پیمان دستش در درگیری آسیب دیده بود و می‌گفت می‌خواهد دستش خوب شود و سپس نزد پلیس برویم، در نهایت همه موضوع را فهمیدند تا اینکه روز گذشته حین بازگشت به خانه توسط ماموران بازداشت شدم، پیمان نیز دقایقی بعد وارد خانه شد و مأموران وی را بازداشت کردند.

دو متهم این پرونده پس از این اظهارات با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شدند و با توجه به اینکه قتل در حوزه استحفاظی کلانتری امین‌آباد اتفاق افتاده بود پرونده با صدور قرار عدم صلاحیت برای رسیدگی به دادسرای دادسرای عمومی و انقلاب شهرری ارسال شد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس