کد خبر 878061
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
عابر بانک نمایه

رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی از دستگیری سارق متقلبی خبر داد که با اخذ عابر بانک مالباختگان ساعت و گوشی موبایل می خرید.

به گزارش مشرق، سرهنگ فرهاد حیدری رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی، گفت: چند تن از رانندگان به کلانتری مراجعه و اظهار داشتند که کارت عابر بانک به همراه رمز آن را برای حل مشکل مسافر به وی تحویل، ولیکن وی پس از ورود به بیمارستان دیگر باز نگشت و پس از دقایقی از کارتشان وجوه مختلفی برداشت شده است، که شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور ماموران کلانتری قرار گرفت. 

بیشتر بخوانید:

خرید ۱۸۰میلیون تومان طلا با جعل کارت عابربانک

وی با بیان اینکه رانندگان خودروها که مدتی با مسافر گفت و گو کرده و توانسته بودند چهره وی را مشاهده و به خاطر بسپارند، گفت: با راهنمایی رانندگان تصویری از چهره سارق تهیه و در اختیار ماموران قرار داده شد. 

وی ادامه داد: روز گذشته ماموران هنگام گشت زنی در مناطق احتمالی وقوع جرم، متوجه استمداد دو تن از شهروندان شدند که مدعی بودند سارق کارت عابر بانکشان را در پاساژ پایتخت مشاهده و اکنون سارق در پاساژ حضور دارد که بلافاصله ماموران در یک عملیا ت غافلگیرانه سارق را دستگیر و پس از انتقال به کلانتری تحت بازجویی قرار دادند. 

حیدری با اشاره به اعتراف سارق به ۱۰ فقره سرقت، افزود: متهم در بازجویی انجام شده اقرار کرد: جلوی بیمارستانی به عنوان مسافر سوار خودروی اشخاص می شدم و از رانندگان می خواستم تا جلوی بیمارستان دیگری وی را پیاده کنند و در طول مسیر به روش های مختلف رانندگان را اغفال و اعتماد آنان را جلب می کردند تا اینکه موفق می شدم کارت عابربابک و رمزشان را اخذ و با حل مشکلم در بیمارستان به آنان پس دهم.

این سارق اقرار کرد: وارد بیمارستان می شدم و به سرعت از در دیگر خارج و بدین صورت متواری می گشتم و با کارت عابر بانک و رمز رانندگان، گوشی و ساعت می خریدم .

رئیس کلانتری گاندی با اشاره به اینکه متهم از ۱۰ تن از رانندگان به همین شیوه سرقت و مبلغی حدود ۴۰ میلیون تومان سرقت کرده بود، بیان داشت: با تکمیل پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha