کد خبر 877401
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
بهاروند

رییس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برترین های فوتبال ایران با نظر و رای کارشناسان انتخاب شد و ما امانتدار رای صاحب نظران بودیم.

به گزارش مشرق، حیدر بهاروند در مورد برگزاری سمینار اجرایی مسابقات برای فصل آینده گفت: کلاس خوبی برگزار شد شماری از ناظران ارتقا پیدا کرده اند و شرایط سنی نیز برای مدیران اجرایی مسابقاتدطبق آیین نامه لحاظ شده است.

وی افزود:تمامی ناظران مسابقات سازمان لیگ تحصیلکرده، فوتبالی و آگاه به قوانین هستند.


رییس سازمان لیگ در مورد برگزاری مراسم برترین های فوتبال ایران که شب گذشته برگزار شد اظهار داشت: یکی از بهترین مراسم سال های اخیر برگزار شد. سازمان لیگ نشان داد که در عمل به تیم‌های پایه توجه دارد و به همین دلیل هم اهدای جوایز ابتدا به برگزیده‌های رده های سنی پایه و بانوان انجام شد. متاسفانه کمتر در رسانه‌ها به  فوتبال پایه و فوتبال بانوان توجه می‌شود و ما می‌خواستیم برای بانوان و رده‌های سنی و تیم‌های پایه انگیزه بیشتری بدهیم.


وی با اشاره به انتقادها در مورد انتخاب برخی از آیتم ها به ویژه در مورد پاسور برتر لیگ برتر گفت: معمولا در مراسم انتخاب برترین‌ها همیشه برخی از تیم‌ها که نفرات شان انتخاب نشده اند ناراضی هستند با این حال در مراسم برترین ها سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هیچ دخل و تصرفی در رای کارشناسان نداشته است.

بهاروند تصریح کرد: برترین های فوتبال ایران با رای روسای هیات های فوتبال، مدیران باشگاه ها، سرمربیان تیم ها، سردبیران رسانه‌های ورزشی و کارشناسان خبره فوتبال انتخاب شده‌اند ما امانتدار این آرا هستیم و به این رای خیانت نمی‌کنیم.


در مورد پاسور باید بگویم که پاسور برتر هم با نظر کارشناسانی که گفتم انتخاب شده و آرا همگی در سازمان لیگ‌موجود است. پاسور برتر بر اساس تعداد پاس گل انتخاب نشده بلکه براساس نظر کارشناسان بوده که آنها نیز فاکتورهای دیگری به جز پاس کل انتخاب شده است. فاکتورهایی مثل تعداد پاس سالم در هر بازی و یا بازیسازی و... انتخاب شده ولی اگر بر فرض محال انتخاب پاسور برتر لیگ درست هم نبوده باشد باید بگویم بازهم براساس نظر کارشناسان بوده و نگاه رنگی در انتخاب ها نداشته ایم و فقط رای و نظر کارشناسان اعلام شده است.

منبع: سایت سازمان لیگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس