سرلشکر باقری نمایه

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از واگذاری رسیدگی به جانبازان زیر ۲۵ درصد به بنیاد شهید خبر داد.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه برگزاری جلسه راهبردی اجرای سند خدمت رسانی به رزمندگان و در جمع خبرنگاران گفت: در این جلسه در مورد شکل کارت خدمت رسانی به رزمندگان و نهاد صادر کننده صحبت شد و قرار شد ظرف یک ماه آینده این موضوع  قطعی و اجرایی شود

وی افزود: در این جلسه همچنین کارگروه برنامه وبودجه به این گروه اضافه شد تا  در رابطه با بودجه ای که این برنامه لازم دارد، تصمیمات لازم را اخذ کند و سازمان برنامه و بودجه نیز موظف شد تا  پشتیبانی لازم از این برنامه را اتخاذ کند تا در لوایح بودجه سالیانه بودجه لازم این برنامه تخصیص یابد.

سرلشکر باقری ادامه داد: تصمیم دیگری که در این جلسه گرفته شد این بود که رسیدگی به جانبازان زیر 25 درصد از ابتدای سال 98  به بنیاد شهید واگذار شود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: درباه اشتغال هم قرار شد تا میزان 25 درصد از سهیمه اشتغال دستگاه ها به خانواده شهدا و 5 درصد به رزمندگان اختصاص یابد و قرار شد تا سازمان امور اداری و استخدامی ساز و کار لازم را برای اجرای این موضوع تهیه کرده و گزارشی از اقدامات 5 سال گذشته در مورد اشتغال رزمندگان ارائه دهد. همچنین  در مورد مسئله مهارت آموزی به ایثارگران قرار شد، تا سهمیه مناسبی به این جامعه هدف ارائه شود. نهایتا در مورد تسهیلات بانکی هم قرار شد تا کارگروهی تخصیص تسعیلات بانکی به رزمندگان را بررسی کرده و در  نیمه دوم ماه اجرایی کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 101
  • غیر قابل انتشار: 2
  • صفرعلی نعمتی جانباز جنگ تحمیلی IR ۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
    0 0
    بنده از پیشنهاد جنابعالی برای بهاه دادن به جانبازان زیر ۲۵کمال تقدیر تشکر دارم خراسان شمالی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس